Międzynarodowe Wystawy Psów Rasowych

Spis treści

Odbywające się w dniach 5-6 listopada wydarzenie, które gromadzi nie tylko miłośników czworonogów to doskonała okazja do odwiedzenia stolicy Wielkopolski. Międzynarodowe Wystawy Psów Rasowych to wyjątkowa okazja, żeby zobaczyć przedstawicieli ponad 250 psich ras z całego świata. Wystawy to również doskonała okazja do odwiedzenia licznych stanowisk handlowych, na których można zakupić między innymi kosmetyki dla psów, zabawki, akcesoria jak smycze, obroże i szelki, ubranka, legowiska, zabawki, przekąski, wysokojakościowe karmy oraz akcesoria przeznaczone do tresury zwierząt. 

Odbywające się w stolicy Wielkopolski Wystawy Psów Rasowych to wydarzenie zarówno dla miłośników wiernych czworonogów, jak i rodziców z dziećmi pragnących zapoznać swoje pociechy z różnymi rasami psów. Listopadowe wystawy odbywają się – oczywiście – na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, miejscu bez wątpienia jedynym w swoim rodzaju.

Międzynarodowe Targi Poznańskie, czyli miejsce obowiązkowe na mapie Poznania.

Istniejące od 1921 roku Międzynarodowe Targi Poznańskie to bez wątpienia niekwestionowany lider wśród ośrodków targowych w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej. Na terenie Targów odbywają się liczne wydarzenia kulturalne i sportowe oraz konferencje. Listopadowe Międzynarodowe Wystawy Psów Rasowych to wydarzenie skierowane zarówno do osób, które na co dzień zajmują się hodowlą i/lub tresurą psów, jak i rodzin z dziećmi pragnących podziwiać czworonogi. Międzynarodowe Targi Poznańskie mieszczą się w sercu miasta, dzięki czemu dojazd na wydarzenie nie stanowi żadnego problemu. Odwiedzając stolicę Wielkopolski w pierwszy weekend listopada, warto zawczasu zarezerwować nocleg w hotelu mieszczącym się przysłowiowy „rzut beretem” od poznańskich atrakcji, w tym Międzynarodowych Targów. Mieszczący się w zabytkowej dzielnicy miasta Wilda, hotel Korel urzeka wysokiej jakości obsługą oraz dopasowanymi do potrzeb pokojami. Na uwagę zasługuje również hotelowa restauracja Karmell, która zadowoli podniebienia zarówno starszych, jak i młodszych gości.

Listopad w Poznaniu, czyli gratka nie tylko dla miłośników czworonogów.

Listopad to wyjątkowy miesiąc i doskonała okazja do odwiedzenia Poznania. Liczne atrakcje sprawiają, że czas spędzony w mieście będzie niezapomniany. Od punktu obowiązkowego każdej wycieczki, poznańskich Koziołków, przez urokliwy Stary Rynek, gwarantujące moc wrażeń Termy Maltańskie, urzekający jesiennymi kolorami park Cytadela, na Międzynarodowych Targach kończąc. Po dniu pełnym wrażeń warto odpocząć w pełniącym usługi na najwyższym poziomie, znajdującym się w zabytkowej dzielnicy miasta hotelu. Hotel Korel znajduje się zaledwie 11 minut od Międzynarodowych Targów Poznańskich, Starego Miasta oraz Stadionu Miejskiego. Łatwy dojazd oraz lokalizacja w urokliwej dzielnicy sprawia, że każda minuta spędzona w pierwszy listopadowy weekend w stolicy Wielkopolski będzie udana. Międzynarodowe Wystawy Psów Rasowych to zatem doskonała okazja to odwiedzenia Miasta Doznań.

Więcej wpisów: