Gardenia Poznań 17-19 listopad

Spis treści

GARDENIA – Międzynarodowe Targi Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu.

Odbywająca się w dniach 17-19 listopada na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich GARDENIA to najważniejsze wydarzenie w branży ogrodniczej. Listopadowa edycja przyjmie formułę biznesową, jako salon kontraktacji ogrodniczych. Oferta wystawców skoncentruje się przede wszystkim na trendach i nowościach branżowych. Wśród zwiedzających w tym roku nie zabraknie przedstawicieli handlu i kadry zarządzającej z Polski i zagranicy. 

Do kogo skierowana jest listopadowa edycja targów? Przede wszystkim do profesjonalistów branży ogrodniczej. Oczekiwać można około 250 wystawców, zarówno dużych firm będących liderami w swoich branżach, jak i nowych, debiutujących dopiero przedsiębiorstw. Tematem przewodnim odbywających się w dniach 17-19 listopada Targów jest „ekologiczny ogród”. Przygotowywany program wydarzeń z pewnością dostarczy dużej porcji branżowej wiedzy, dostępu do praktycznych porad oraz źródła inspiracji.

Atrakcje nie tylko dla miłośników ekologicznego ogrodnictwa.

Odbywające się w dniach 17-19 listopada Międzynarodowe Targi Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu to doskonała okazja do odwiedzenia stolicy Wielkopolski. Istniejące od 1921 roku Międzynarodowe Targi Poznańskie to bez wątpienia niekwestionowany lider wśród ośrodków targowych w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej i z pewnością nie jedyna atrakcja, dla której warto odwiedzić miasto. Zanim jednakże wybierze się atrakcje, które chce się odwiedzić, warto zarezerwować nocleg w świadczących usługi na najwyższym poziomie hotelu. Napięty harmonogram Targów oraz chęć uczestnictwa w jak największej liczbie wystaw oraz warsztatów sprawiają, że najlepiej postawić na nocleg w miejscu znajdującym się w bliskiej odległości Międzynarodowych Targów Poznańskich. Hotel Korel znajduje się zaledwie 11 minut od Międzynarodowych Targów Poznańskich, urokliwego Starego Miasta oraz Stadionu Miejskiego. Łatwy dojazd oraz lokalizacja w urokliwej dzielnicy, jaką jest Wilda sprawiają, że każda minuta spędzona w listopadowy weekend w stolicy Wielkopolski będzie udana.

Listopad w Poznaniu.

Nie da się ukryć, że listopadowa pogoda nie należy to sprzyjających, jednakże atrakcje, którymi kusi stolica Wielkopolski gwarantują doskonale spędzony czas niezależnie od warunków pogodowych. Głównym punktem wyjazdu jest oczywiście GARDENIA, czyli odbywające się w dniach 17-19 listopada Międzynarodowe Targi Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu, których tegorocznym tematem przewodnim jest „Ekologiczny Ogród”. Napięty harmonogram Targów nie oznacza jednakże, że uczestnicy nie znajdą wolnej chwili, którą mogą poświęcić na zwiedzanie miasta. 

Poznań nie bez powodu nazywany jest „Miastem Doznań”. Kusi bowiem osoby je odwiedzające licznymi atrakcjami oraz piękną architekturą. Decydując się na wyjazd do stolicy Wielkopolski na targi GARDENIA, warto postawić na mieszczący się w sercu miasta hotel. Stary Rynek kusi bowiem nie tylko urokliwymi kamieniczkami oraz punktem obowiązkowym, poznańskimi Koziołkami ale również licznymi kawiarniami, restauracjami i pubami, które szczególnie w listopadzie, gdy pogoda nie rozpieszcza, kuszą przytulnymi wnętrzami i zniewalającymi zapachami przygotowywanych dań.

Więcej wpisów: