Mój hotel w Poznaniu

POKÓJ PREMIUM

eLEGANCJA I KOMFORT

Elegancki pokój premium z dodatkową przestrzenią i aneksem kuchennym sprawia wrażenie apartamentu. Pokój premium jest zlokalizowany w cichej części hotelu, na czwartym, najwyższym piętrze, do którego Gości dowiezie winda. Na pokój dwuosobowy premium składa szereg wygód, jak wyposażony aneks kuchenny, klimatyzacja, część wypoczynkowa z dużym płaskim telewizorem. Dla osób podróżujących służbowo, zaaranżowane zostało specjalne miejsce do pracy. Dzięki rozkładanej sofie apartament pomieści trzy osoby dorosłe lub dwójkę dorosłych i dwójkę dzieci.. W pokoju jest również miejsce na dziecięce łóżeczko turystyczne, które można bezpłatnie wypożyczyć w recepcji. Niezależnie od powodów wizyty w Poznaniu, każdy odnajdzie się w pokoju premium.

Pokój występuje w dwóch konfiguracjach – z łóżkiem małżeńskim lub z dwoma łóżkami pojedynczymi.

Najwyższa
jakość
Najwyższa jakość 5
Mini
apartament
mini apartament 1
Idealny dla
rodzin
Doskonałe rozwiązanie dla rodziny

WYPOSAŻENIE POKOJU:

2 łóżka 90×200 / 1 łóżko 140×200

Aneks kuchenny

Rozkładana sofa
Komfortowe miejsce do pracy
Bezpłatny dostęp do WiFi
Płaski telewizor
WODA MINERALNA
Indywidualnie sterowana klimatyzacja
Łóżeczko turystyczne na życzenie

WYPOSAŻENIE ŁAZIENKI

Kabinę prysznicową
Ręczniki
Suszarkę
Kosmetyki

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Recepcja jest czynna 24h 7dni w tygodniu, więc Goście mogą zameldować się w każdym momencie trwania doby hotelowej.

Doba hotelowa rozpoczyna się o godzinie 14:00 i kończy o godzinie 12:00 w dniu wymeldowania. Jeśli planują Państwo wcześniejszy przyjazd lub późniejsze wymeldowanie prosimy o kontakt z recepcją – będziemy mogli zaproponować najlepsze dla Państwa rozwiązanie.

Rezerwację można dokonać przez naszą stronę internetową lub popularne portale rezerwacyjne. Nasi recepcjoniści przyjmują również rezerwacje telefonicznie i mailowo. Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu gdzie będziemy mogli odpowiedzieć na wszystkie pytania i dokładnie przedstawić naszą ofertę.
Wszystkie podane przez nas ceny dotyczą wynajęcia całego pokoju na 1 dobę.
Poza ofertami pakietowymi, posiłki nie są wliczone w cenę pokoju. Jednak nasi Goście mogą korzystać z restauracji Karmell w trakcie pobytu i całkowity rachunek wraz z usługami opłacić dopiero przy wymeldowaniu. Decyzja czy posiłek i pobyt będą opłacone razem należy do Gościa.
Akceptujemy płatności gotówką i kartą oraz przelewem na konto (warunki płatności są zależne od wybranej rezerwacji). Do marca 2022r. realizujemy również płatności bonem turystycznym.
Akceptujemy pobyt zwierząt za dopłatą w wysokości 50zł/doba. Odpowiedzialność za pupila leży po stronie właściciela.
Nasi goście bez problemu mogą nieodpłatnie przechować u nas bagaż. Mamy również miejsce na przechowanie roweru.
Nasz hotel posiada łóżeczka turystyczne, które nieodpłatnie możemy wstawić do wybranych typów pokoju. Wymagana jest jednak rezerwacja.
Dysponujemy monitorowanym i ogrodzonym parking znajdującym się przy hotelu. Koszt postoju to 20zł/auto/doba. Można również skorzystać z miejsc parkingowych przy ulicy. Okolica hotelu nie jest objęta strefą parkingową, więc parkowanie wzdłuż ulicy jest bezpłatne.