Mój hotel w Poznaniu

Przejdź do pokoju dla 2 osób

POKÓJ JEDNOOSOBOWY STANDARD

eLEGANCJA I KOMFORT

Wygodny pokój jednoosobowy to gwarancja poczucia swobody i intymności dla osób podróżujących bez towarzystwa. Jednocześnie zapewni wysoki standard komfortu osobom, które do Poznania udały się w celach służbowych lub przybyły na uczelnię. Dzięki kameralnym, a zarazem przestronnym wnętrzom dedykowanym dla jednej osoby, nie będą się czuli Państwo skrępowani. Wnętrze pokoju zostało zaopatrzone w liczne udogodnienia.
Najlepsza
cena
najlepsza cena 2
Ergonomiczny
układ
Ergonomiczny układ
Komfortowe miejsce do pracy
Komfortowe miejsce do pracy i odpoczynku 1

WYPOSAŻENIE POKOJU:

Łóżko 90×200
Komfortowe miejsce do pracy
WiFi
Nowoczesny telewizor
WODA MINERALNA

WYPOSAŻENIE ŁAZIENKI

Prysznic
Ręczniki
Suszarka do włosów
Kosmetyki

POKÓJ DWUOSOBOWY STANDARD TWIN

eLEGANCJA I KOMFORT

W pokoju dwuosobowym znajdują się dwa oddzielne łóżka, oraz dedykowane miejsce do pracy. Posiadający liczne udogodnienia i zaaranżowany w eleganckim stylu pokój dwuosobowy, zapewni komfortowy szczególnie gościom konferencyjnym, bądź przyjaciołom. Z myślą o wygodnym wyposażeniu zadbano przy aranżacji wnętrz o zapewnienie dużego dostępu naturalnego światła oraz praktycznego oświetlenia sztucznego. Na przestronny charakter wnętrza korzystnie wpływa jasna i stonowana kolorystyka wystroju.
Najlepsza
cena
najlepsza cena 2
Ergonomiczny
układ
Ergonomiczny układ
Idealny na wyjazdy służbowe
biznes w najlepszym wydaniu

WYPOSAŻENIE POKOJU:

2 łóżka 90×200
Komfortowe miejsce do pracy
WiFi
Nowoczesny telewizor
WODA MINERALNA

WYPOSAŻENIE ŁAZIENKI

Prysznic
Ręczniki
Suszarka do włosów
Kosmetyki

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Recepcja jest czynna 24h 7dni w tygodniu, więc Goście mogą zameldować się w każdym momencie trwania doby hotelowej.

Doba hotelowa rozpoczyna się o godzinie 14:00 i kończy o godzinie 12:00 w dniu wymeldowania. Jeśli planują Państwo wcześniejszy przyjazd lub późniejsze wymeldowanie prosimy o kontakt z recepcją – będziemy mogli zaproponować najlepsze dla Państwa rozwiązanie.

Rezerwację można dokonać przez naszą stronę internetową lub popularne portale rezerwacyjne. Nasi recepcjoniści przyjmują również rezerwacje telefonicznie i mailowo. Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu gdzie będziemy mogli odpowiedzieć na wszystkie pytania i dokładnie przedstawić naszą ofertę.
Wszystkie podane przez nas ceny dotyczą wynajęcia całego pokoju na 1 dobę.
Poza ofertami pakietowymi, posiłki nie są wliczone w cenę pokoju. Jednak nasi Goście mogą korzystać z restauracji Karmell w trakcie pobytu i całkowity rachunek wraz z usługami opłacić dopiero przy wymeldowaniu. Decyzja czy posiłek i pobyt będą opłacone razem należy do Gościa.
Akceptujemy płatności gotówką i kartą oraz przelewem na konto (warunki płatności są zależne od wybranej rezerwacji). Do marca 2022r. realizujemy również płatności bonem turystycznym.
Akceptujemy pobyt zwierząt za dopłatą w wysokości 50zł/doba. Odpowiedzialność za pupila leży po stronie właściciela.
Nasi goście bez problemu mogą nieodpłatnie przechować u nas bagaż. Mamy również miejsce na przechowanie roweru.
Nasz hotel posiada łóżeczka turystyczne, które nieodpłatnie możemy wstawić do wybranych typów pokoju. Wymagana jest jednak rezerwacja.
Dysponujemy monitorowanym i ogrodzonym parking znajdującym się przy hotelu. Koszt postoju to 20zł/auto/doba. Można również skorzystać z miejsc parkingowych przy ulicy. Okolica hotelu nie jest objęta strefą parkingową, więc parkowanie wzdłuż ulicy jest bezpłatne.