Mój hotel w Poznaniu

POKÓJ DWUOSOBOWY DOUBLE

eLEGANCJA I KOMFORT

Przestronny i elegancki pokój z jednym łóżkiem małżeńskim. Właściwy wybór dla pary chcącej zwiedzić Poznań, a po intensywnym dniu odpocząć w dużym i wygodnym łóżku. W pokoju zmieści się dziecięce łóżeczko turystyczne, co czyni pokój idealnym na rodzinny wyjazd turystyczny.
Doskonały stosunek,
ceny do jakości.
stosunek ceny do jakości
Łóżko
małżeńskie
Podwójne wygodne łóżko
Możliwość wstawienia
łóżeczka
Możliwość wstawienia łóżeczka

WYPOSAŻENIE POKOJU:

Wygodne łóżko 140×200
Komfortowe miejsce do pracy
WiFi
Nowoczesny telewizor
WODA MINERALNA
Łóżeczko turystyczne na życzenie

WYPOSAŻENIE ŁAZIENKI

Kabinę prysznicową
Ręczniki
Suszarkę
Kosmetyki

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Recepcja jest czynna 24h 7dni w tygodniu, więc Goście mogą zameldować się w każdym momencie trwania doby hotelowej.

Doba hotelowa rozpoczyna się o godzinie 14:00 i kończy o godzinie 12:00 w dniu wymeldowania. Jeśli planują Państwo wcześniejszy przyjazd lub późniejsze wymeldowanie prosimy o kontakt z recepcją – będziemy mogli zaproponować najlepsze dla Państwa rozwiązanie.

Rezerwację można dokonać przez naszą stronę internetową lub popularne portale rezerwacyjne. Nasi recepcjoniści przyjmują również rezerwacje telefonicznie i mailowo. Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu gdzie będziemy mogli odpowiedzieć na wszystkie pytania i dokładnie przedstawić naszą ofertę.
Wszystkie podane przez nas ceny dotyczą wynajęcia całego pokoju na 1 dobę.
Poza ofertami pakietowymi, posiłki nie są wliczone w cenę pokoju. Jednak nasi Goście mogą korzystać z restauracji Karmell w trakcie pobytu i całkowity rachunek wraz z usługami opłacić dopiero przy wymeldowaniu. Decyzja czy posiłek i pobyt będą opłacone razem należy do Gościa.
Akceptujemy płatności gotówką i kartą oraz przelewem na konto (warunki płatności są zależne od wybranej rezerwacji). Do marca 2022r. realizujemy również płatności bonem turystycznym.
Akceptujemy pobyt zwierząt za dopłatą w wysokości 50zł/doba. Odpowiedzialność za pupila leży po stronie właściciela.
Nasi goście bez problemu mogą nieodpłatnie przechować u nas bagaż. Mamy również miejsce na przechowanie roweru.
Nasz hotel posiada łóżeczka turystyczne, które nieodpłatnie możemy wstawić do wybranych typów pokoju. Wymagana jest jednak rezerwacja.
Dysponujemy monitorowanym i ogrodzonym parking znajdującym się przy hotelu. Koszt postoju to 20zł/auto/doba. Można również skorzystać z miejsc parkingowych przy ulicy. Okolica hotelu nie jest objęta strefą parkingową, więc parkowanie wzdłuż ulicy jest bezpłatne.