Mój hotel w Poznaniu

POKÓJ JEDNOOSOBOWY BIZNES

eLEGANCJA I KOMFORT

Doskonale wiemy, że wyjazdy służbowe wymagają odpowiedniego zakwaterowania. Nasz pokój typu studio to najlepszy wybór dla wymagających gości, którzy po intensywnym dniu pracy chcą zregenerować się i poczuć jak w domu. Dobrze zaplanowane i oddzielone strefy dzienna, do pracy i odpoczynku, z podwójnym łóżkiem, pozwolą w pełni wykorzystać potencjał tej przestrzeni i zachować zdrowy balans pomiędzy pracą a odpoczynkiem. Miejsce do pracy wraz z dostępem do bezpłatnego Internetu (sieć WiFi oraz LAN) daje możliwość zamiany pokoju w tymczasowe biuro.
Biznes w najlepszym
wydaniu
biznes w najlepszym wydaniu
powiększony rozmiar
łózka
Podwójne wygodne łóżko
Przestrzeń do pracy
biurowej
Komfortowe miejsce do pracy i odpoczynku 1

WYPOSAŻENIE POKOJU:

Wygodne łóżko 140×200
Rozkładana sofa

Komfortowe miejsce do pracy

WiFi
Nowoczesny telewizor
WODA MINERALNA
Indywidualnie sterowana klimatyzacja
Czajnik

WYPOSAŻENIE ŁAZIENKI

Prysznic
Ręczniki
Suszarka do włosów
kosmetyki

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Recepcja jest czynna 24h 7dni w tygodniu, więc Goście mogą zameldować się w każdym momencie trwania doby hotelowej.

Doba hotelowa rozpoczyna się o godzinie 14:00 i kończy o godzinie 12:00 w dniu wymeldowania. Jeśli planują Państwo wcześniejszy przyjazd lub późniejsze wymeldowanie prosimy o kontakt z recepcją – będziemy mogli zaproponować najlepsze dla Państwa rozwiązanie.

Rezerwację można dokonać przez naszą stronę internetową lub popularne portale rezerwacyjne. Nasi recepcjoniści przyjmują również rezerwacje telefonicznie i mailowo. Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu gdzie będziemy mogli odpowiedzieć na wszystkie pytania i dokładnie przedstawić naszą ofertę.
Wszystkie podane przez nas ceny dotyczą wynajęcia całego pokoju na 1 dobę.
Poza ofertami pakietowymi, posiłki nie są wliczone w cenę pokoju. Jednak nasi Goście mogą korzystać z restauracji Karmell w trakcie pobytu i całkowity rachunek wraz z usługami opłacić dopiero przy wymeldowaniu. Decyzja czy posiłek i pobyt będą opłacone razem należy do Gościa.
Akceptujemy płatności gotówką i kartą oraz przelewem na konto (warunki płatności są zależne od wybranej rezerwacji). Do marca 2022r. realizujemy również płatności bonem turystycznym.
Akceptujemy pobyt zwierząt za dopłatą w wysokości 50zł/doba. Odpowiedzialność za pupila leży po stronie właściciela.
Nasi goście bez problemu mogą nieodpłatnie przechować u nas bagaż. Mamy również miejsce na przechowanie roweru.
Nasz hotel posiada łóżeczka turystyczne, które nieodpłatnie możemy wstawić do wybranych typów pokoju. Wymagana jest jednak rezerwacja.
Dysponujemy monitorowanym i ogrodzonym parking znajdującym się przy hotelu. Koszt postoju to 20zł/auto/doba. Można również skorzystać z miejsc parkingowych przy ulicy. Okolica hotelu nie jest objęta strefą parkingową, więc parkowanie wzdłuż ulicy jest bezpłatne.