Mój hotel w Poznaniu

POZNAJ NAS BLIŻEJ

co jeszcze możemy ci zaproponować?

Hotel Korel to miejsce funkcjonujące od 2013 roku, oferujące spokój oraz komfort na najwyższym poziomie. Zlokalizowani w centrum Poznania, dbamy o Naszych gości, zapewniając wyjątkowy nastrój i niezapomniany czas, dzięki wieloletniemu doświadczeniu i profesjonalnemu podejściu do osób odwiedzających.

Starając się wyróżnić z bogatej oferty poznańskich hoteli, kładziemy szczególny nacisk na wszystkie aspekty funkcjonowania zarówno hotelu, jak i naszej restauracji Karmell. Dbając o czystość i wysoki standard usług tworzymy wyjątkową przestrzeń – Nasi goście czują się bezpiecznie, są zrelaksowani, doświadczają przyjaznej i domowej atmosfery.

Oferujemy 41 przytulnie urządzonych pokojów o różnym standardzie, dopasowanych specjalnie do Państwa potrzeb.
Nasz hotel umożliwia organizację szkoleń, seminariów, konferencji, spotkań biznesowych, a także uroczystości rodzinnych.

Serdecznie zapraszamy!

Historia i misja hotelu

Hotel Korel jest zlokalizowany w historycznej części miasta, otoczony ponad stuletnimi zakładami Hipolita Cegielskiego, które od zawsze był wzorem ciężkiej pracy, sumienności i dokładności. Stworzyliśmy miejsce przypominające o tych cechach, gdzie będziemy kultywować założenia pracy organicznej, tak charakterystycznej dla Poznania. Nasz zespół trzymając się historii miejsca, wykonuje z precyzją i dbałością każdy szczegół – jesteśmy gotowi sprostać wymaganiom nawet najbardziej wymagających gości.

Podczas ośmiu lat pracy w Hotelu Korel, nasz zespół przyswoił wiedzę i umiejętności, potrzebne do zaspokajania potrzeb i rozwiązywania problemów. W Hotelu Korel profesjonalnie i życzliwie podejdziemy do każdego gościa. Naszą tradycją jest owocna praca na rzecz drugiej osoby, dlatego dokładamy wszelakich starań, aby pobyt był dla Państwa jak najbardziej wyjątkowy.

LOKALIZACJA

Hotel Korel mieści się przy ulicy 28 Czerwca 1956, w malowniczej dzielnicy robotniczej Wilda. Otoczeni pięknymi starymi kamienicami i zabytkowymi fabrykami, znajdujemy się w dogodnym punkcie miasta, blisko głównej ulicy i przystanku tramwajowego, z którego swobodnie będą mogli przemieszczać się Państwo po całym Poznaniu. Blisko hotelu znajduje się Wartostrada – nowoczesna trasa rowerowo-piesza, idealna na aktywny wypoczynek w sąsiedztwie Warty. W okolicy znajdują się liczne parki, restauracje i bary.

Znajdujemy się zaledwie 11 minut od Międzynarodowych Targów Poznańskich, Starego Miasta oraz Stadionu Miejskiego. Atutem lokalizacyjnym hotelu jest bliskość do Nocnego Targu Towarzyskiego, które w okresie letnim stanowi modny punkt na mapie Poznania. Do autostrady A2 i Dworca PKP dzielą nas 3 kilometry, natomiast do Lotniska Ławica dojadą od nas Państwo autem w około 15 minut.

Nasza lokalizacja sprawia, że jesteśmy idealnym wyborem zarówno na wyjazdy w celach służbowych, jak i turystycznych.