Mój hotel w Poznaniu

Sale konferencyjne - hotel

Na przestrzeni latnasi Goście oraz Kontrahenci docenili nasze starania, naszą elastyczność oraz indywidualne podejście w zakresie organizacji SZKOLEŃ, KONFERENCJI.

Lokalizacja naszego hotelu pozwalaw krótkim czasie dostać się do miejsc wartych odwiedzenia czy też kluczowychpunktów komunikacyjnych, takich jak Dworzec Głównyczy Port Lotniczy Poznań –Ławica.

Nasz profesjonalizm doceniają zarówno placówki państwowe, przedsiębiorstwa krajowe oraz zagraniczne.

 

  • Klimatyzowane sale konferencyjne z dostępem do dziennego światła z możliwością przyciemnienia
  • Bogaty wybór wariantów przerw kawowych oraz posiłków serwowanych w hotelowej Restauracji Karmell
  • Sale konferencyjne znajdują się w sąsiedztwie recepcji oraz restauracji
  • Nowoczesne wyposażenie
  • Bezpłatny dostęp do WiFi na terenie całego obiektu
  • Noclegi do szkoleń, konferencji w preferencyjnych stawkach
  • Istnieje możliwość indywidualnej wyceny menu
  • Przy stałej współpracy istnieje możliwość odroczenia płatności za usługi
  • Możliwość zakupu Poznańskiej Karty Turystycznej upoważniającej m.in. do bezpłatnych wejść do wielu muzeów w Poznani

Profesjonalne sale konferencyjne Poznań.

Nowoczesne sale konferencyjne powinny cechować przede wszystkim wygoda oraz funkcjonalność. To one sprawiają, że odwiedzający hotel goście oraz kontrahenci polecają dane miejsce i z chęcią do niego wracają. Mieszczący się w samym sercu Poznania hotel Korel oferuje nowoczesne oraz niezwykle komfortowe sale konferencyjne, które doceniły zarówno placówki państwowe, jak i przedsiębiorstwa krajowe i zagraniczne. Hotel z salą konferencyjną to połączenie funkcjonalności z profesjonalizmem i usługami świadczonymi na najwyższym poziomie. Czym wyróżniają się profesjonalne sale konferencyjne, które oferuje mieszczący się w sercu Poznania hotel Korel od innych?

Funkcjonalność oraz wygoda - wyposażenie sal konferencyjnych.

Sale konferencyjne na dobre zawitały do hoteli świadczących usługi na najwyższym poziomie. Sale konferencyjne bowiem to doskonałe miejsce na wszelkiego rodzaju spotkania oraz zebrania polegające na rozmowach z dużą ilością pracowników. Sale doskonale również nadają się na organizację konferencji, sympozjów oraz kongresów. Najważniejsza jest funkcjonalność.

Czym zatem wyróżnia się oferta hotelu Korel? Przedsiębiorstwa korzystające z usług hotelu z salą konferencyjną doceniają klimatyzowane pomieszczenia z dostępem do dziennego światła z możliwością przyciemnienia. Odgrywa to dużą rolę w trakcie korzystania z projektora w celu pokazu materiałów multimedialnych. Dużą rolę odgrywają również nowoczesne wyposażenie sal oraz bezpłatny dostęp do WiFi na terenie całego obiektu. Ważna jest również możliwość dowolnego układu stołów oraz krzeseł. Najpopularniejszym układem w kameralnych salach jest „układ konferencyjny”, czyli ustawienie pośrodku sali dużego stołu, wokół którego rozstawione są krzesła. Ponadto, sale konferencyjne hotelu Korel znajdują się w sąsiedztwie recepcji oraz restauracji. Firmy organizujące dłuższe spotkania, zarówno te jedno, jak i kilkudniowe docenią z pewnością również menu Restauracji Karmell mieszczącej się w hotelu oraz możliwość rezerwacji noclegów do szkoleń i konferencji w preferencyjnych stawkach.

Work & travel

Sale konferencyjne pozwalają na organizowanie profesjonalnych zebrań zarówno dla mniejszej, jak i większej grupy osób. Uczestnictwo w nich często wiąże się z wyjazdem do innego miasta. Korzystając z usług hotelu Korel warto pamiętać, że hotel umożliwia zakup Poznańskiej Karty Turystycznej, która upoważnia między innymi do bezpłatnych wejść do wielu muzeów w Poznaniu. Hotel z salą konferencyjną mieszczący się w samym sercu Poznania to również okazja do zwiedzenia miasta oraz skorzystania z atrakcji, które oferuje. Organizując spotkania większej grupy pracowników w Poznaniu, warto pamiętać, że hotel oferuje nie tylko noclegi do szkoleń i konferencji w preferencyjnych stawkach ale również możliwość indywidualnej wyceny menu. Ostatnie ale równie ważne – sale konferencyjne Poznań to możliwość rozwoju, jaki dają spotkania i sympozja oraz spędzenia wolnego czasu w jednym z piękniejszych miast w Polsce.

formularz kontaktowy

kontakt

Jeśli to właśnie z nami chcieliby Państwo nawiązać współpracę w zakresie planowanego szkolenia lub konferencji dla Państwa czy też Państwa Klienta zapraszamy do bezpośredniego kontaktu telefonicznego:

Szkolenia & Konferencje Rezerwacje Grupowe

+48 61 222 84 00
+48 506 529 723
konferencje@hotelkorel.pl

recepcja

Czynna jest 24 h na dobę 7 dni w tygodniu.
+48 61 222 84 00
+48 504 156 555
rezerwacja@hotelkorel.pl