Mój hotel w Poznaniu

Przejdź do pokoju dla 2 osób

POKÓJ COMFORT

eLEGANCJA I KOMFORT

Pokój Comfort to propozycja dla bardziej wymagających gości. Przestronne wnętrze pokoju oraz łazienki, zapewniają wysoki standard pobytu w podróży służbowej lub podczas turystycznego wyjazdu. Wygodne i nowoczesne umeblowanie pozwala w pełni odpocząć po zwiedzaniu Poznania lub po dniu pracy. Czujna, ale dyskretna obsługa zapewni, aby niczego Państwu nie brakowało w trakcie pobytu.
Zwiększony rozmiar
łóżka
bed size
Dodatkowy
metraż
dodatkowy metraż
Komfortowy
pobyt
komfortowy pobyt

WYPOSAŻENIE POKOJU:

Wygodne łóżko 140×200
Komfortowe miejsce do pracy
WiFi
Nowoczesny telewizor
WODA MINERALNA

WYPOSAŻENIE ŁAZIENKI

Prysznic
Ręczniki
Suszarka do włosów
Kosmetyki

POKÓJ DWUOSOBOWY COMFORT TWIN

eLEGANCJA I KOMFORT

Przestronny pokój z dwoma pojedynczymi łóżkami. Właściwy wybór na dłuższy pobyt służbowy lub miejskie wakacje. Dodatkowa przestrzeń pozwoli gościom odpocząć po intensywnym dniu i sprawi, że pracownicy podróżujący ze sobą nie będą czuć się skrępowali, dzięki przestronnemu wnętrzu. Na życzenie łóżka mogą zostać złączone. Istnieje możliwość bezpłatnego wypożyczenia i wstawienia łóżeczka (po wcześniejszej rezerwacji).
Dwa wygodne
łóżka
Podwojne-wygodne-lozko-1
Dodatkowy
metraż
dodatkowy metraż
Komfortowy
pobyt
komfortowy pobyt

WYPOSAŻENIE POKOJU:

2 łóżka 90×200
Komfortowe miejsce do pracy
WiFi
Nowoczesny telewizor
WODA MINERALNA
Łóżeczko turystyczne na życzenie

WYPOSAŻENIE ŁAZIENKI

Prysznic
Ręczniki
Suszarka do włosów
Kosmetyki

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Recepcja jest czynna 24h 7dni w tygodniu, więc Goście mogą zameldować się w każdym momencie trwania doby hotelowej.

Doba hotelowa rozpoczyna się o godzinie 14:00 i kończy o godzinie 12:00 w dniu wymeldowania. Jeśli planują Państwo wcześniejszy przyjazd lub późniejsze wymeldowanie prosimy o kontakt z recepcją – będziemy mogli zaproponować najlepsze dla Państwa rozwiązanie.

Rezerwację można dokonać przez naszą stronę internetową lub popularne portale rezerwacyjne. Nasi recepcjoniści przyjmują również rezerwacje telefonicznie i mailowo. Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu gdzie będziemy mogli odpowiedzieć na wszystkie pytania i dokładnie przedstawić naszą ofertę.
Wszystkie podane przez nas ceny dotyczą wynajęcia całego pokoju na 1 dobę.
Poza ofertami pakietowymi, posiłki nie są wliczone w cenę pokoju. Jednak nasi Goście mogą korzystać z restauracji Karmell w trakcie pobytu i całkowity rachunek wraz z usługami opłacić dopiero przy wymeldowaniu. Decyzja czy posiłek i pobyt będą opłacone razem należy do Gościa.
Akceptujemy płatności gotówką i kartą oraz przelewem na konto (warunki płatności są zależne od wybranej rezerwacji). Do marca 2022r. realizujemy również płatności bonem turystycznym.
Akceptujemy pobyt zwierząt za dopłatą w wysokości 50zł/doba. Odpowiedzialność za pupila leży po stronie właściciela.
Nasi goście bez problemu mogą nieodpłatnie przechować u nas bagaż. Mamy również miejsce na przechowanie roweru.
Nasz hotel posiada łóżeczka turystyczne, które nieodpłatnie możemy wstawić do wybranych typów pokoju. Wymagana jest jednak rezerwacja.
Dysponujemy monitorowanym i ogrodzonym parking znajdującym się przy hotelu. Koszt postoju to 20zł/auto/doba. Można również skorzystać z miejsc parkingowych przy ulicy. Okolica hotelu nie jest objęta strefą parkingową, więc parkowanie wzdłuż ulicy jest bezpłatne.