Letnie Brzmienie w Poznaniu.

Spis treści

Letnie Brzmienie to cykl koncertów odbywających się w największych miastach Polski. Ciepłe, letnie powietrze, towarzystwo przyjaciół oraz porywająca do tańca muzyka są bez wątpienia gwarancją doskonale spędzonego czasu. W Poznaniu koncerty w ramach Letniego Brzemienia zagoszczą dwa razy – 30. lipca oraz 6. sierpnia. 

Usłyszeć będzie można Sanah, wokalistkę wykonującą muzykę z pogranicza indie pop i art pop oraz Zalewskiego, artystę docenionego za wkład w polski rock oraz pop. Fanki oraz fani wykonawców z pewnością spędzą niezapomniane chwile oddając się dźwiękom swojej ulubionej muzyki. 

Odbywające się w ramach Letniego Brzmienia koncerty to również doskonała okazja do zwiedzenia stolicy Wielkopolski. Poznań nie bez powodów nazywany jest „Miastem Doznań”. Atrakcje, które oferuje z pewnością sprawią, że spędzony w mieście czas będzie niezapomniany. Decydując się na wizytę w Poznaniu warto postawić na hotel znajdujący się w sercu miasta, a takim bez wątpienia jest Hotel Korel.

Moc atrakcji na wyciągniecie ręki.

Hotel Korel mieści się w historycznej dzielnicy Wilda. Doskonała lokalizacja sprawia, że hotel często wybierany jest przez osoby odwiedzające miasto w celach turystycznych. Przysłowiowy „rzut beretem” dzieli go od przepięknego Starego Miasta i Parku Starego Browaru, gdzie miejsce będą miały koncerty w ramach Letniego Brzmienia. Szeroki wybór pokojów – od klasy standard, po premium, znajdująca się w hotelu restauracja oraz przyciągająca wzrok, okoliczna architektura to tylko niektóre z powodów, dla których warto wybrać Hotel Korel na nocleg. 

Odwiedzając Poznań, warto czas przed koncertem jak najlepiej wykorzystać. Bezproblemowy dojazd do największych atrakcji, jakie oferuje miasto sprawia, że każda spędzona w Mieście Doznań chwila będzie niezapomniana. Poznań to doskonały cel podróży zarówno weekendowej, jak i tygodniowej. Kusi osoby je odwiedzające zarówno odbywającymi się letnimi koncertami i festiwalami, jak i innymi atrakcjami, które – podczas letnich temperatur – podwójnie można docenić. Od spaceru zabytkowymi uliczkami, przez drzemkę w parku Cytadela, po rodzinne szaleństwo w Termach Maltańskich.

FestiwaLOVE klimaty.

Lato nierozerwalnie kojarzone jest z koncertami i festiwalami. Letnie Brzmienie co roku wyrusza w wakacyjną trasę koncertową z ponad 20 najpopularniejszymi artystkami i artystami. Od czerwca do września miłośniczki i miłośnicy muzyki i dobrej zabawy mogą usłyszeć swoich ulubionych wykonawców w 13 największych miastach Polski. 

W Poznaniu koncerty w ramach Letniego Brzmienia odbędą się aż dwukrotnie. Lato to okres wzmożonych wyjazdów, wakacji i urlopów, dlatego tak ważne jest zaplanowanie noclegu z wyprzedzeniem. Doskonała lokalizacja hotelu Korel sprawia, że często jest wybierany zarówno przez rodziny, jak i osoby odwiedzające Poznań „przy okazji”. Wybierając się do stolicy Wielkopolski w celu zobaczeniu i usłyszenia swojego ulubionego zespołu lub wykonawcy, warto postawić na nocleg w miejscu otoczonym niepowtarzalną architekturą i znajdującym się w sercu miasta, dzięki czemu każda chwila spędzona w Poznaniu będzie owocowała w niesamowite wspomnienia.

Więcej wpisów:

Ferie zimowe, czyli wyjazd z całą rodziną.

Spis treści Ferie, czyli zimowa przerwa międzysemestralna, to doskonała okazja do rodzinnego wyjazdu. Wspólnie spędzony czas zbliża do siebie domowników oraz tworzy wspomnienia na całe

Restauracja na imprezy okolicznościowe.

Spis treści Imprezy okolicznościowe, czyli uroczyste wydarzenia wydawane z jakiejś ściśle określonej okazji, są doskonałą okazją do spotkania się w gronie najbliższej rodziny i/lub przyjaciół.