Letnie Brzmienie w Poznaniu.

Spis treści

Letnie Brzmienie to cykl koncertów odbywających się w największych miastach Polski. Ciepłe, letnie powietrze, towarzystwo przyjaciół oraz porywająca do tańca muzyka są bez wątpienia gwarancją doskonale spędzonego czasu. W Poznaniu koncerty w ramach Letniego Brzemienia zagoszczą dwa razy – 30. lipca oraz 6. sierpnia. 

Usłyszeć będzie można Sanah, wokalistkę wykonującą muzykę z pogranicza indie pop i art pop oraz Zalewskiego, artystę docenionego za wkład w polski rock oraz pop. Fanki oraz fani wykonawców z pewnością spędzą niezapomniane chwile oddając się dźwiękom swojej ulubionej muzyki. 

Odbywające się w ramach Letniego Brzmienia koncerty to również doskonała okazja do zwiedzenia stolicy Wielkopolski. Poznań nie bez powodów nazywany jest „Miastem Doznań”. Atrakcje, które oferuje z pewnością sprawią, że spędzony w mieście czas będzie niezapomniany. Decydując się na wizytę w Poznaniu warto postawić na hotel znajdujący się w sercu miasta, a takim bez wątpienia jest Hotel Korel.

Moc atrakcji na wyciągniecie ręki.

Hotel Korel mieści się w historycznej dzielnicy Wilda. Doskonała lokalizacja sprawia, że hotel często wybierany jest przez osoby odwiedzające miasto w celach turystycznych. Przysłowiowy „rzut beretem” dzieli go od przepięknego Starego Miasta i Parku Starego Browaru, gdzie miejsce będą miały koncerty w ramach Letniego Brzmienia. Szeroki wybór pokojów – od klasy standard, po premium, znajdująca się w hotelu restauracja oraz przyciągająca wzrok, okoliczna architektura to tylko niektóre z powodów, dla których warto wybrać Hotel Korel na nocleg. 

Odwiedzając Poznań, warto czas przed koncertem jak najlepiej wykorzystać. Bezproblemowy dojazd do największych atrakcji, jakie oferuje miasto sprawia, że każda spędzona w Mieście Doznań chwila będzie niezapomniana. Poznań to doskonały cel podróży zarówno weekendowej, jak i tygodniowej. Kusi osoby je odwiedzające zarówno odbywającymi się letnimi koncertami i festiwalami, jak i innymi atrakcjami, które – podczas letnich temperatur – podwójnie można docenić. Od spaceru zabytkowymi uliczkami, przez drzemkę w parku Cytadela, po rodzinne szaleństwo w Termach Maltańskich.

FestiwaLOVE klimaty.

Lato nierozerwalnie kojarzone jest z koncertami i festiwalami. Letnie Brzmienie co roku wyrusza w wakacyjną trasę koncertową z ponad 20 najpopularniejszymi artystkami i artystami. Od czerwca do września miłośniczki i miłośnicy muzyki i dobrej zabawy mogą usłyszeć swoich ulubionych wykonawców w 13 największych miastach Polski. 

W Poznaniu koncerty w ramach Letniego Brzmienia odbędą się aż dwukrotnie. Lato to okres wzmożonych wyjazdów, wakacji i urlopów, dlatego tak ważne jest zaplanowanie noclegu z wyprzedzeniem. Doskonała lokalizacja hotelu Korel sprawia, że często jest wybierany zarówno przez rodziny, jak i osoby odwiedzające Poznań „przy okazji”. Wybierając się do stolicy Wielkopolski w celu zobaczeniu i usłyszenia swojego ulubionego zespołu lub wykonawcy, warto postawić na nocleg w miejscu otoczonym niepowtarzalną architekturą i znajdującym się w sercu miasta, dzięki czemu każda chwila spędzona w Poznaniu będzie owocowała w niesamowite wspomnienia.

Więcej wpisów: