Muzyczny Poznań Hotel

Spis treści

Wraz z pierwszymi promieniami letniego słońca, ruszyły muzyczne wydarzenia, które co roku przyciągają fanów z całego kraju. Stolica Wielkopolski to doskonałe miejsce na organizację letnich koncertów i festiwali. Ulubieni wykonawcy, ostatnie promienie zachodzącego słońca, przyjaciele i otaczająca zieleń – jednym słowem: kwintesencja lata. 

Odwiedzając Poznań warto zawczasu zaplanować cały wyjazd. Kupno biletów na ulubionego wykonawcę jest ważne ale równie istotne jest zaplanowanie noclegu, hotelu w sercu miasta, dzięki czemu dotarcie do najważniejszych atrakcji, jakie oferuje Poznań, zajmie jedynie chwilę. Miłośniczki i miłośnicy polskiej muzyki z pewności tłumnie zawitają do stolicy Wielkopolski w drugiej połowie czerwca oraz w lipcu. Czemu? Warto wymienić aż trzy główne powody: Męskie Granie, Festival Poznań oraz Festival Rockowizna.

Made in Poland.

„Cudze chwalicie, swego nie znacie” to powiedzenie, które powoli odchodzi do lamusa. Coraz częściej – i chętniej – sięgamy po marki made in Poland. Doceniamy również polskich artystów i to na ich koncerty wykupujemy bilety. Letnie temperatury sprzyjają spędzaniu czasu na świeżym powietrzu, a to pod gołym niebem właśnie organizowane są zazwyczaj wakacyjne koncerty. Gdzie obejrzymy i usłyszymy w tym roku ulubionych wykonawców i zespoły? Męskie Granie odbywa się w urokliwym Parku Cytadela Malta, trwający prawie tydzień Festival Poznań swoje miejsce będzie miał nad Jeziorem Maltańskim, a Festival Rockowizna w dniach 15-17 lipca odbędzie się w Porcie Lotniczym Poznań-Ławica. 

Do wszystkich tych miejsc bez problemu dostaniemy się z poznańskiej Wildy, dzielnicy gdzie mieści się hotel Korel. Historyczna dzielnica doskonale oddaje niepowtarzalny urok miasta, którym bez wątpienia może pochwalić się Poznań. Decydując się na odwiedzenie stolicy Wielkopolski i zabawę na koncercie lub festiwalu, warto sprawić, że cały wyjazd być niezapomniany. Hotel Korel i wysokiej jakości usługi, które świadczy z pewnością dołoży wszelkich starań, aby taki właśnie był czas spędzony w Poznaniu.

Miejsce, które warto pamiętać.

Poznań to miasto nierozerwalnie związane z muzyką. Przewijało się w tekstach wielu kultowych artystów. To tutaj chętnie wracają najlepsi polscy wykonawcy oraz zespoły, które zna każde pokolenie. Odbywające się tutaj zarówno Męskie Granie, jak i Festival Poznań i Festival Rockowizna to prawdziwa gratka dla miłośniczek i miłośników polskiego rocka. Zgromadzeni usłyszą takich wykonawców jak Dawid Podsiadło, duet Karaś i Rogucki, Strachy na Lachy, Kult, Kasię Kowalską i wiele innych. 

Festiwal muzyczny to nie tylko doskonała muzyka ale również idealna okazja do spotkania się ze znajomymi lub rodziną oraz odwiedzenia Miasta Doznań, jakim jest Poznań. Planując wyjazd warto zadbać o takie elementy jak nocleg w dobrze skomunikowanym punkcie miasta. Hotel Korel to miejsce, które bez wątpienia podbije serce każdego. Cytując fragment piosenki Pidżama Porno – „są miejsca, które warto pamiętać”.

Więcej wpisów: