Hiphopowy Poznań

Spis treści

Poznań to miasto otwarte dla każdego: studentów, biznesmenów, turystów z zagranicy, grup przyjaciół pragnących doznań oraz miłośniczki i miłośników muzyki każdego gatunku. Letnie koncerty często, również te odbywające się w stolicy Wielkopolski, kojarzone są jedynie z popowymi lub rockowymi festiwalami. Nic bardziej mylnego. To tutaj odbywają się latem Hip Hop Festival oraz wydarzenie Miejski Hip Hop. 

To tutaj również goszczą tacy polscy raperzy jak Żabson. Letnie koncerty i festiwale co roku przyciągają tłumy miłośniczek i miłośników muzyki każdego gatunku. Ciepłe powietrze, ostatnie promienie zachodzącego słońca, grono najlepszych przyjaciół oraz widok pięknego, okalanego naturą miasta to kwintesencja lata. 

Stolica Wielkopolski to zatem doskonała letnia destynacja dla osób pragnących zobaczyć i usłyszeć swoich ulubionych wykonawców. A w tym roku, oj będzie się działo. Począwszy od ostatnich dni czerwca, przez lipcowe wydarzenia, po odbywający się 20. sierpnia Hip Hop Festival, na którym nie może zabraknąć żadnego fana tego gatunku muzyki.

Atrakcje 24/7

Odwiedzając Poznań w okresie letnim, warto zawczasu pomyśleć o noclegu. Poznań, jako stolica Wielkopolski i jedno z najchętniej odwiedzanych, turystycznym miast, co roku gości osoby z całego świata. Latem, gdy miasto kusi nie tylko miejskimi atrakcjami ale również odbywającymi się muzycznymi koncertami i festiwalami, warto wybrać hotel, który znajduje się na przysłowiowy „rzut beretem” od najważniejszych punktów. 

Poznańska Wilda to dzielnica zachwycająca niepowtarzalną architekturą. To tutaj właśnie znajduje się Hotel Korel. Świadczący usługi na najwyższym poziomie hotel od lat wybierany jest zarówno przez odwiedzające miasto rodziny, jak i turystów. Doskonała lokalizacja sprawia, że wybierając hotel Korel na nocleg, każda chwila spędzona w Mieście Doznań jest wyjątkowa. 

Hotel znajduje się w doskonale skomunikowanej okolicy, dzięki czemu bez problemu można dotrzeć – zarówno na piechotę, jak i rowerem czy miejskimi środkami transportu – do najważniejszych atrakcji miasta, w tym sceny przy Jeziorze Maltańskim oraz Skweru Play, gdzie odbywają się tegoroczne, hipohopowe wydarzenia.

Letnie doznania.

Chyba nikomu nie trzeba przypominać sloganu nierozerwalnie związanego ze stolicą Wielkopolski. Poznań, Miasto Doznań to hasło, które na dobre zagościło w świadomości każdego. Osoby odwiedzające miasto oczekują niezapomnianych chwil i wyjątkowych atrakcji. Przybywając do Poznania w okresie letnim, w tym na takie wydarzenia jak Hip Hop Festival, Miejski Hip Hop Festival czy koncert Żabsona, można mieć bardzo wygórowane oczekiwania. 

Czy miasto im sprosta? Bez wątpienia. Niepowtarzalny klimat, cudowni ludzie, porywające atrakcje oraz dopełniające wszystkiego, hotele świadczące najwyższej klasy usługi, do którym bez wątpienia zalicza się hotel Korel to elementy, które wyróżniają Poznań na tle innych miast. Reasumując – Poznań to miasto dla każdego. Podobnie jak mieszczący się w historycznej dzielnicy Wilda hotel Korel. Nie jest tajemnicą, że letnie festiwale i koncerty zawładnęły stolicą Wielkopolski. Warto się tutaj udać nie tylko na popularne popowe i rockowe wydarzenia ale również te hiphopowe.

Więcej wpisów: