Hotel na Targi ITM INDUSTRY EUROPE

Spis treści

ITM INDUSTRY EUROPE, czyli światowe trendy zgodne z ideą Przemysłu 4.0 w jednym miejscu.

Mówiąc o Targach ITM INDUSTRY EUROPE warto najpierw wyjaśnić czym jest Przemysł 4.0. Jest to synonim czwartej rewolucji przemysłowej i – najprościej mówiąc – oznacza technologiczną integrację systemów cybernetycznych w procesie produkcji. Przemysł 4.0 to koncepcja opisująca skomplikowany proces transformacji technologicznej i organizacyjnej przedsiębiorstw, na którą składa się wiele działań. Obejmuje ona między innymi integrację łańcucha wartości, wprowadzanie nowych, innowacyjnych modeli biznesowych oraz – najważniejsze – cyfryzację zarówno produktów, jak i usług. Wszystko to możliwe jest dzięki wdrażaniu nowych technologii cyfrowych oraz zapewnianie optymalnej komunikacji na linii współpracy ludzi, maszyn oraz nowoczesnych urządzeń. Co napędza – szybko idącą – przemianę w kierunku przemysłu 4.0? Przede wszystkim wymagania i potrzeby klientów, które stają się coraz bardziej zindywidualizowane. Mówiąc prościej – obecny trend personalizacji zarówno usług, jak i dostępnych na rynkach produktów, wymaga wdrożenia nowoczesnych technologii i Przemysł 4.0 jest na to odpowiedzią.

Poznań, czyli miasto know-how.

Zapomniany slogan, który przez wiele lat kojarzony był ze stolicą Wielkopolski wciąż doskonale oddaje jej charakter oraz otwartość na to co nowe i innowacyjne. Takie właśnie są organizowane w Poznaniu Targi ITM INDUSTRY EUROPE. Wydarzenie jest ważnym miejscem spotkań oraz wymiany technologicznych doświadczeń liderów sektora innowacji. Targi jednakże to również doskonała propozycja dla osób pragnących poznać światowe trendy w przemyśle oraz zobaczyć na własne oczy nowoczesne maszyny. Bogaty program wydarzeń zaciekawi z pewnością nie tylko osoby pragnące wziąć udział w zorganizowanych konferencjach, szkoleniach oraz debatach. Targi ITM INDUSTRY EUROPE to wydarzenie, któremu towarzyszą również bogate ekspozycje wystawnicze, które zaciekawią każdego. Targi ITM INDUSTRY EUROPE to bez wątpienia wydarzenie, na którym nie może zabraknąć profesjonalistów poszukujących innowacji oraz zoptymalizowanych rozwiązań. Decydując się na udział w targach i przyjazd do Poznania, nie można zapomnieć o wyborze hotelu świadczącego usługi na najwyższym poziomie.

Hotel na Targi ITM INDUSTRY EUROPE.

Zlokalizowany w centrum Poznania hotel Korel to miejsce, które wyróżnia się na tle innych. Nie tylko dbałość o czystość i wysoki standard świadczonych usług sprawiają, że hotel Korel jest często wybierany zarówno przez turystów, jak i osoby odwiedzające Poznań służbowo. Bardzo dużą rolę odgrywa doskonała lokalizacja. Hotel Korel znajduje się bowiem – przysłowiowy – rzut beretem od Międzynarodowych Targów Poznańskich, gdzie w dniach 31 maja – 3 czerwca, odbędą się Targi ITM INDUSTRY EUROPE. Po obejrzeniu ekspozycji i zjedzeniu kolacji w restauracji Karmell, z której słynie hotel Korel, zaledwie w 10 minut można dojść do Starego Miasta, które oferuje wiele rozrywek. Reasumując, odwiedzając Poznań w dniach 31 maja – 3 czerwca i biorąc udział w targach, zobaczysz ekspozycje podzielone na salony tematyczne i poznasz aktualne trendy z kluczowych gałęzi przemysłu. Decydując się natomiast na skorzystanie z usług hotelu Korel sprawisz, że pobyt w stolicy Wielkopolski będzie niezapomniany.

Więcej wpisów: