Hotel z salą konferencyjną Poznań.

Spis treści

Wygoda i funkcjonalność to bez wątpienia cechy, które powinny charakteryzować nowoczesną salę konferencyjną. Mieszczący się zaledwie 10 minut drogi od Starego Miasta hotel Korel oferuje nie tylko komfortowe noclegi ale również profesjonalne sale konferencyjne, idealne zarówno dla placówek państwowych, jak i przedsiębiorstw krajowych i zagranicznych. Mieszczący się w sercu Poznania hotel Korel wychodzi naprzeciw potrzebom swoich klientów. Nieczęsto mówi się o takich udogodnieniach hotelowych, jak sale konferencyjne. Możliwość korzystania ze specjalnie przygotowanych pomieszczeń sprawia, że na pobyt w hotelu często decydują się nie tylko osoby turystycznie odwiedzające stolicę Wielkopolski ale również przedsiębiorcy oraz – nierzadko – całe zakłady pracy. Czym wyróżniają się profesjonalne sale konferencyjne mieszczące się w hotelu Korel?

Wyposażenie sal konferencyjnych.

Nie da się ukryć, że sale konferencyjne to doskonałe miejsce na konferencje, szkolenia oraz zebrania dużej liczby pracowników. Aby takie pomieszczenia w pełni spełniały swoje role, muszą być przede wszystkim funkcjonalne. Mieszczący się w sercu Poznania hotel Korel zadbał, aby wyjść naprzeciw potrzebom nie tylko turystów ale również przedsiębiorców korzystających z hotelowych sal konferencynych. Co takie pomieszczenia oferują? Do najważniejszych udogodnień należą: klimatyzacja, dostęp do dziennego światła, możliwość przyciemnienia w trakcie korzystania z projektora, bezpłatny dostęp do sieci WiFi oraz dowolność w ustawieniu stołów i krzeseł. Hotel z salą konferencyjną to propozycja dla klientów biznesowych, dla których ważna jest wygoda. Oferta skierowana jest zarówno do kameralnych, przyjeżdżających na koferencje grup, jak i osób pragnących wziąć udział w większych szkoleniach. Dużym udogodnieniem bez wątpienia jest również sąsiedztwo recepcji oraz restauracji, które można odwiedzić w trakcie przerw w zabraniu lub szkoleniu.

Zero kompromisów, czyli wygoda i funkcjonalność.

Wybór odpowiedniego hotelu oferującego nowoczesne i doskonale wyposażone sale konferencyjne może stanowić nie lada wyzwanie. Dużym atutem z pewnością jest jego lokalizacja. Mieszczący się w sercu Poznania hotel Korel to doskonały wybór dla osób odwiedzających stolicę Wielkopolski w celu wzięcia udziału w konferencji, szkoleniu lub innym spotkaniu biznesowym. Stawiając na wysokiej jakości wyposażenie sal konferencynych oraz świadczone na wysokim poziomie usługi, nie trzeba rezygnować z przyciągającego wzrok wystroju. Hotel Korel urzeka nie tylko doskonałą lokalizacją ale również piękną architekturą. Ponadto, korzystając z usług hotelu Korel warto wspomnieć, że umożliwia on zakup Poznańskiej Karty Turystycznej, dzięki której można korzystać z wielu atrakcji, które oferuje miasto za darmo. To doskonała propozycja dla osób biorących udział w kilkudniowych spotkaniach lub szkoleniach. Rezerwując noclegi i dostęp do sal konferencyjnych dla większej liczby osób, można liczyć na preferencyjną ofertę oraz indywidualną wyceną menu.

Więcej wpisów: