Hotel na targi EDUTEC 2022 – Poznań.

Spis treści

Hotel na targi EDUTEC 2022 – Poznań.

Targi, czyli rodzaj wystawy lub ekspozycji towarów na arenie krajowej lub międzynarodowej, połączonej ze sprzedażą to wydarzenie, które przyciąga coraz większą rzeszę ludzi. Targi to również doskonałe narzędzie do budowania relacji zarówno z obecnymi, jak i potencjalnymi kontrahentami. Jednym z kluczowych elementów tworzącym targi jest ekspozycja – towarów lub usług. Jeżeli o usługach już mowa, nie można zapomnieć, że targi często wiążą się z podróżą do innego miasta oraz wyborem noclegu.

Postawienie na hotel, świadczący usługi na najwyższym poziomie, może sprawić, że targi będą niezapomnianym wydarzeniem. Prym w wydarzeniach, jakim są targi wiedzie Poznań. A EDUTEC 2022, czyli Targi Technologii i Wyposażenia dla Edukacji to ekspozycja, na której nie może nikogo zabraknąć.

EDUTEC 2022 – najnowocześniejsze i najbardziej nowoczesne rozwiązania dla edukacji.

Hasłem przewodnim tegorocznych Targów Edukacyjnych 2022 w Poznaniu jest hasło #ŚwiatEDUkacji. Edukacja, jak wiadomo jest jednym z najważniejszych elementów życia każdego człowieka. Wystawcy targów zaprezentują rozwiązania z zakresu technologii informacyjno-komunikacyjnych oraz nowoczesne i pobudzające kreatywność pomoce dydaktyczne i wyposażenie dla szkół i przedszkoli. W dniach 11-12 marca zwiedzający będą mogli wziąć udział w warsztatach dydaktycznych dla rodziców oraz nauczycieli, posłuchać interesujących wykładów, poznać osobistości ze świata edukacji oraz doświadczyć wielu innych atrakcji, w tym koncertów.

Targi EDUTEC 2022 to wydarzenie, na którym nie może zabraknąć nikogo, dla kogo edukacja odgrywa ważną część życia. To również doskonała okazja aby odwiedzić Poznań, który nie bez powodu nazywany jest „Miastem Doznań”. Wydarzenie odbędzie się w Poznań Congress Center, sercu miasta, z którego bez problemu można dojechać do wielu atrakcji, które oferuje miasto.

Hotel z restauracją w pobliżu Targów EDUTEC, czyli miejsce, w którym nie może Cię zabraknąć.

Spokój i komfort na najwyższym poziomie. Te dwie cechy prawdopodobnie najlepiej opisują zlokalizowany w centrum Poznania hotel Korel. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i profesjonalnemu podejściu do osób odwiedzających, hotel wyróżnia się na tle innych. Nie tylko dbałość o czystość i wysoki standard świadczonych usług sprawiają, że hotel Korel jest często wybierany zarówno przez turystów, jak i osoby odwiedzające Poznań służbowo. Ważna jest również doskonała lokalizacja – hotel znajduje się zaledwie 11 minut od Międzynarodowych Targów Poznańskich oraz Starego Miasta.

Nie można zapomnieć o najważniejszym, restauracji Karmell – miejscu, w którym ponadczasowy wystrój łączy się z domową atmosferą. Pozytywne opinie i zadowolenie zarówno gości hotelowych, jak i osób odwiedzających jedynie restaurację są najlepszą reklamą serwowanych tam dań. Reasumując, sezonowe menu, przytulna atmosfera oraz obsługa na wysokim poziomie sprawiają, że szukając hotelu z restauracją w pobliżu Targów EDUTEC, Korel staje się oczywistym wyborem.

Więcej wpisów: