Exotic Fest Summer Poznań Hotel

Spis treści

Exotic Fest Summer – wydarzenie, na którym nie może Cię zabraknąć.

Exotic Fest Summer to wyjątkowe wydarzenie dla miłośników egzotycznych zwierząt. W dniach 27-28 sierpnia, w Międzynarodowych Targach Poznańskich będzie można podziwiać zarówno małe, jak i te większe ssaki, niespotykane w Europie ptaki, strefę akwarystyczną, ekspozycję terrarystyczną oraz niespotykany dział botaniczny. 

Exotic Fest Summer to wujątkowe wydarzenie, które można odwiedzić zarówno samemu, jak i z dziećmi. Dla młodszych miłośniczek i miłośników egzotycznych zwierząt przygotowane zostaną stoiska edukacyjne, a także szeroki wybór atrakcji oraz animacji. Odbywające się w ostatni weekend sierpnia Exotic Fest Summer to również doskonała okazja do odwiedzenia stolicy Wielkopolski. Poznań bowiem to idealne miejsce zarówno do spędzenia urlopu, jak i ostatnich dni wakacji ze swoimi pociechami.

Exotic Fest Summer Poznań, jaki hotel wybrać?

Wybór hotelu podczas takiego wydarzenia, jakim jest Exotic Fest Sumer to nie lada wyzwanie, nie tylko ze względu na skalę wystawy ale również datę – ostatni weekend sierpnia. Należy zatem pamiętać o wcześniejszej rezerwacji noclegu, a przy wyborze hotelu, pamiętać o dogodnej lokalizacji z racji wzmożonej liczby osób odwiedzających w tym terminie Poznań. 

Exotic Fest Summer odbędzie się na Międzynarodowych Targach Poznańskich, miejscu nie tylko kultowym i jedynym w kraju ale również położonym w miejscu doskonale skomunikowanym z resztą miasta, w tym świadczącym usługi na najwyższym poziomie, Hotelem Korel. 

Co wyróżnia hotel na tle pozostałych? Bez wątpienia wspomniana już lokalizacja. Bardzo dużym atutem jest również hotelowa restauracja, która może odgrywać kluczowe znaczenie przy wyborze noclegu podczas podróży z dziećmi. 

Hotel Korel – najważniejsze atrakcje na wyciągnięcie ręki.

Odbywające się w Poznaniu w ostatni weekend sierpnia Exotic Fest Summer to doskonała okazja na odwiedzenie stolicy Wielkopolski. Wystawa to wydarzenie, którym można cieszyć się zarówno w pojedynkę, jak i w gronie rodziny. Dla dzieci ostatni weekend sierpnia oznacza również koniec wakacji, warto zatem postarać się, aby wyjazd był wyjątkowy.

 Stawiając na hotel znajdujący się przysłowiowy „rzut beretem” od najważniejszych atrakcji, jakie oferuje Poznań sprawia, że więcej czasu można spędzić na zwiedzaniu, mniej – na przemieszczaniu się środkami transportu. Co warto – poza Międzynarodowymi Targami Poznańskimi – odwiedzić w stolicy Wielkopolski? Rozsławione koziołki, malownicze kamieniczki, piękną Cytadelę, jezioro Malta, liczne muzea, Zoo. 

To tylko niektóre z atrakcji, którymi kusi miasto. Warto zatem ostatni weekend sierpnia spędzić tak, aby tegoroczne lato na długo pozostało w pamięci. Exotic Fest Summer Poznań oraz atrakcje, które oferuje miasto to z pewnością doskonały wybór zarówno na spędzenie ostatnich chwil wakacji z dziećmi, jak i krótki urlop. Przysłowiową „kropką nad i” będzie nocleg w mieszczącym się w historycznej dzielnicy Poznania, hotelu Korel.

Więcej wpisów: