Ironman a hotel w Poznaniu

Spis treści

Ironman – Anything is possible.

Ironman, czyli legendarna seria zawodów triathlonowych po raz pierwszy zadebiutuje w stolicy Wielkopolski. Rywalizacja odbędzie się na dystansach IRONMAN 70.3 oraz olimpijskim. 4 września miłośniczki oraz miłośnicy sportu będą mogli wziąć udział w tym niezwykłym wydarzeniu. 

Osoby o słabszej kondycji natomiast mogą odwiedzić Poznań aby kibicować bliskim lub podziwianym sportowcom, przy okazji zwiedzając urokliwe zakątki miasta. Tegoroczne hasło przewodnie zawodów brzmi „Rok Marzycieli”, które oznaczać ma nic innego jak „za każdym wielkim osiągnięciem, na początku zawsze stoi marzenie”. 

Symbolem Poznania, którego historia doskonale odzwierciedla realizację marzenia są oczywiście Międzynarodowe Targi Poznańskie, miejsce którego próżno szukać w innych częściach Polski. Ironman to wydarzenie, dla którego bez wątpienia warto odwiedzić stolicę Wielkopolski. Decydując się na spędzenie weekendu w tym urokliwym mieście, warto zadbać o nocleg w sercu miasta.

Ironman Poznań, jaki hotel wybrać?

Wybór hotelu podczas takiego wydarzenia, jakim jest Ironman to nie lada wyzwanie. Należy bowiem pamiętać o wcześniejszej rezerwacji i dogodnej lokalizacji z racji wzmożonej liczby osób odwiedzających miasto. 

Początek września to czas kiedy letnie atrakcje wyjątkowo kuszą, warto więc być przyszykowanym na większą liczbę turystów. Osoby pragnące wziąć udział w legendarnym triathlonie powinny zadbać o wygodę, zarówno przed, jak i po wydarzeniu. Wybór hotelu świadczącego usługi na najwyższym poziomie ma zatem kluczowe znaczenie. Nie da się ukryć, że dużym atutem jest również hotelowa restauracja. 

Poznań to miasto wyjątkowe nie tylko ze względu na doznania, które gwarantuje. Miasto może poszczycić się również piękną architekturą oraz wyjątkowymi miejscami, do jednych z nich bez wątpienia należy mieszczący się w historycznej części miasta, hotel Korel.

Hotel Korel – atrakcje na wyciągnięcie ręki.

Lokalizacja to bez wątpienia jeden z ważniejszych czynników, który należy rozważyć przy wyborze hotelu. Niezależnie czy odwiedzasz stolicę Wielkopolski służbowo czy turystycznie, doskonałe połączenie z centrum miasta ma kluczowe znaczenie. Ironman to wydarzenie, które przyciąga nie tylko miłośniczki oraz miłośników sportu ale również osoby pragnące dopingować swoim bliskim. To również doskonała okazja do odwiedzenie stolicy Wielkopolski. 

Atrakcje, którymi kusi miasto można wymieniać bez końca. Stawiając na świadczący usługi na najwyższym poziomie hotel, jakim bez wątpienia jest Korel, można mieć pewność, że wszystkie – zarówno turystyczne, jak i te mniej oczywiste – atrakcje będą znajdowały się na przysłowiowy „rzut beretem”. Hotel jest ponadto doskonale skomunikowany zresztą miasto, co pozwala – za pośrednictwem transportu publicznego – bez problemu dostać się zarówno na plażę nad Jeziorem Kierskim, gdzie miejsce będzie miał początek triathlonu Ironman, jak i na metę – Międzynarodowe Targi Poznańskie.

Więcej wpisów: