Targi DREMA Poznań, jaki hotel wybrać?

Spis treści

Targi DREMA – miejsce dla ludzi z pasją.

DREMA, czyli Międzynarodowe Targi Maszyn, Narzędzi i Komponentów dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego to wydarzenie należące do ścisłej czołówki największych wystaw światowych dedykowanych branży obróbki drewna. 

Wydarzenie przeznaczone jest nie tylko do osób „z branży” ale również tych pragnących poznać technologie jutra oraz innowacyjne rozwiązania dedykowane obróbce drewna, a także przemysłowi meblarskiemu i tartacznemu oraz energii z drewna. Na odwiedzających Targi DREMA czeka również wystawa maszyn do rozkroju i szycia tkanin, komponentów do produkcji mebli oraz akcesoriów meblowych. Targi to doskonała okazja do poszerzenia wiedzy zarówno dla właścicieli małych, jak i dużych przedsiębiorstw. Targi to również idealne miejsce dla wystawców, którzy pragną zaprezentować swoją firmę oraz dotrzeć ze swoją ofertą do szerszego grona klientów.

Od 13 do 16 września na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich będzie można poznać światowe marki, liderów rynku oraz firmy stawiające na innowacyjność i rozwój.

Targi DREMA Poznań, jaki hotel wybrać?

Targi DREMA 2022 – według najnowszych danych instytucji targowych – plasują się na 5. miejscu w rankingu najważniejszych światowych ekspozycji. Wybierając się zatem w tych dniach do stolicy Wielkopolski, warto zawczasu zadbać o nocleg w hotelu doskonale skomunikowanym zarówno z Międzynarodowymi Targami Poznańskimi, jak i resztą miasta. 

Wyjazd do Poznania to doskonała okazja nie tylko do zapoznania się z najnowszymi technologiami oraz innowacyjnymi rozwiązaniami dedykowanymi obróbce drewna ale również doskonała okazja do zwiedzenia miasta. Poznań kusi nie tylko światowymi wystawami ale również wieloma innymi atrakcjami. 

Stawiając zatem na hotel, warto zadbać o lokalizację. Mieszczący się w historycznej dzielnicy Hotel Korel to obiekt zlokalizowany przysłowiowy „rzut beretem” od popularnych atrakcji – rozsławionych koziołków, malowniczych kamieniczek, licznych muzeów. 

Targi DREMA Poznań, jaki hotel wybrać?

Hotel Korel, poza doskonałą lokalizacją, gwarantuje również swoim klientom spokój oraz komfort na najwyższym poziomie. Bardzo dużym atutem, który wyróżnia Hotel Korel na tle innych jest Restauracja Karmell serwująca zarówno tradycyjne, jak i regionalne dania. Klienci wybierać mogą spośród 41 przytulnie urządzonych pokojów o różnym standardzie. 

Hotel Korel to idealny wybór dla osób odwiedzających stolicę Wielkopolski w dniach 13-16 września. Bliska odległość od Międzynarodowych Targów Poznańskich, na terenie których odbędą się wystawy dedykowane branży obróbki drewna sprawia, że cas zaoszczędzony na dojazdach można wykorzystać na zwiedzanie miasta oraz atrakcji, które oferuje. 

Niezależnie czy jesteś wystawcą czy jedynie pasjonatem, czas spędzony w stolicy Wielkopolski w czasie odbywających się Targów DREMA powinien być niezapomniany. Wybór właściwego hotelu bez wątpienia jest jednym z czynników, który wpływa na jakość spędzonego czasu.

Więcej wpisów: