Hotel na Jarmark Świąteczny w Poznaniu 2023

Wśród zapachu migdałów w karmelu oraz aromatu grzanego wina raz jeszcze spędzimy magiczny czas na Poznańskim Jarmarku Świątecznym przy Międzynarodowych Targach Poznańskich.

Głównymi atrakcjami Jarmarku w 2023 r. będą: dom świętego Mikołaja, choinka, świąteczne występy artystyczne, koło młyńskie, lodowisko oraz wiele innych.

Dla odwiedzających Jarmark w 2023 roku przygotowana zostanie obszerna paleta kulinarno-handlowa. Kładziemy nacisk na produkty lokalne, tradycyjne towary i kulturalne skarby naszego terenu. Uczestnicy jarmarku będą mieli okazję w urokliwym otoczeniu popijać ciepłe trunki, degustować świąteczne potrawy i miło spędzić chwile w przytulnym miejscu.

Godziny otwarcia Jarmarku Świątecznego na Targach

Poznański Jarmark Świąteczny będzie otwarty od 18 listopada do 22 grudnia 2023w godz. 11:00-21:00 na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Wstęp będzie bezpłatny.

Godziny otwarcia Jarmarku:
Wtorek-czwartek: 11:00-21:00

Piątek 11:00-22:00

Sobota 11:00-22:00

Niedziela 11:00-21:00

Poniedziałki nieczynne!

Wielka Fabryka Elfów na Jarmarku Świątecznym na Targach

Propozycje są przystosowane dla maluchów w wieku od 3 do 10 lat. W danym miejscu oczekują na nie atrakcje pneumatyczne, łamigłówki, tworzenie listów, gry fizyczne – nie przewidziano samodzielnych wędrówek po Fabryce, pociechy przechodzą przez stacje z Elfem Opiekunem.

Tuż po przybyciu dzieci są kierowane do izolowanego obszaru, w którym ma miejsce krótka inscenizacja, a Elf Narrator wprowadza w opowieść – jeżeli chodzi o Poznań, jest to Nuta Świąt. Potem w skromniejszych grupach (ok. 15 osób) maluchy w towarzystwie Elfów Opiekunów rozpoczynają trasę, podczas której napotkają rozmaite propozycje. Zadania realizowane są zbiorowo lub osobno przez każdego malucha (jak np. tworzenie listów). Na zakończenie dzieci mają spotkanie z Mikołajem, aby upamiętnić chwilę, ale nade wszystko, by dać mu znać, że odkryły porozrzucane w Fabryce dźwięki Nuty Świąt.

Istnieje także możliwość nabywania warsztatów, na których dzieci kreują indywidualne pamiątki z Fabryki. Osoby odwiedzające indywidualnie mogą nabyć warsztaty na miejscu.

Dorosłym wolno asystować pociechom lub zrelaksować się w przygotowanej Elfiej Kawiarence.

Dodatkowo w Poznaniu dostępna będzie “strefa wolna”, gdzie też będzie okazja usiąść przy kawie w bożonarodzeniowym nastroju lub uczestniczyć w warsztatach i zobaczyć niektóre z propozycji Fabryki.

Opcją dla zabawy w Ogromnej Fabryce Elfików jest uczestniczenie w bożonarodzeniowych warsztatach z Elfem – jednogodzinne spotkanie, na którym dzieci z Elfem przyrządzą trzy bożonarodzeniowe ozdoby.

Ogromna Fabryka Elfików w Poznaniu umiejscowiona będzie w Hali nr 2 na obszarze Międzynarodowych Targów Poznańskich. Wejściówka do Fabryki umieszczona jest od ulicy Głogowskiej – bramą nr 9, wprost Dworca Zachodniego.

Zorganizujcie odwiedziny i odczujcie czar świąt w jądrze Poznania! Do spotkania pośród jodełek, Elfików i bożonarodzeniowych legend!

Hotel Korel – Jarmark Świąteczny u progu

Hotel Korel, położony w sercu miasta, stanowi idealne miejsce dla wszystkich, którzy pragną w pełni zanurzyć się w atmosferę świąteczną. Jego bliskość do głównego miejsca jarmarku świątecznego sprawia, że goście hotelu w zaledwie kilka minut mogą znaleźć się wśród kolorowych straganów, aromatycznych stoisk z jedzeniem i pięknie zdobionych choinek. Wyjątkowe położenie hotelu pozwala nie tylko na łatwy dostęp do głównych atrakcji jarmarku, ale także na odkrywanie uroków zimowej aury miasta.

Architektura Hotelu Korel, choć nowoczesna, doskonale komponuje się z urokliwym klimatem świątecznym. Po dniu pełnym wrażeń, goście mogą wrócić do ciepłych i komfortowych pokoi, a następnie zrelaksować się w hotelowej restauracji lub kawiarni, delektując się świątecznymi przysmakami. Personel hotelu, dbając o najwyższy standard obsługi, chętnie pomoże w organizacji wycieczek po jarmarku, rekomendując najciekawsze stoiska czy atrakcje. Dzięki takiemu połączeniu komfortu i lokalizacji, Hotel Korel staje się wymarzonym miejscem na świąteczny pobyt w mieście.

Więcej wpisów: