Targi Wnętrz HOME DECOR 2023.

Spis treści

Odbywające się w dniach 21-24 lutego biznesowe Targi Wnętrz HOME DECOR to wydarzenie, które co roku odwiedzane jest przez tysiące zwiedzających. To również niezwykle ważne spotkanie branży wnętrzarskiej i dekoracyjnej: producentów, importerów, dystrybutorów, a także hurtowników artykułów do dekoracji i aranżacji wnętrz. Ale to nie wszystko! Targi HOME DECOR stanowią również przestrzeń do nawiązywania relacji między producentami i dystrybutorami, a projektantami i doświadczonymi architektami wnętrz. 

Targi to wydarzenie zarówno dla wystawców, jak i zwiedzających. Dla wystawców są okazją do prezentacji i sprzedaży najnowszych propozycji rynkowych handlowcom z całego świata. Dla zwiedzających natomiast, Targi Wnętrz stanowią jedną z najważniejszych w Polsce biznesowych prezentacji najnowszych trendów w dekoracjach i wyposażeniu. Wydarzenie powinni odwiedzić przede wszystkim przedstawiciele sieci handlowych, sklepów stacjonarnych i online, a także salonów wyposażenia wnętrz. To doskonała okazja, aby zobaczyć nowe kolekcje dekoracji, oświetlenia, tekstyliów, ceramiki oraz szkła.

HOME DECOR – najważniejsze spotkanie w branży wnętrzarskiej i dekoracyjnej.

Odbywające się w Poznaniu Targi Wnętrz to ekspozycje prezentujące pełen zakres produktów związanych z wyposażeniem wnętrz. Zakres tematyczny obejmuje dekoracje, takie jak galanteria, lustra, zegary, obrazy, plakaty, rzemiosło artystyczne, zapachy do wnętrz, świece i wiele innych. Zaprezentowane zostaną również oświetlenia wewnętrzne i zewnętrzne, abażury, klosze i inne akcesoria związane z oświetleniem. 

Ponadto, podziwiać będzie można tekstylia takie jak: tkaniny dekoracyjne, firany, zasłony, obrusy, ręczniki, koce, kołdry, poduszki, dywany, wykładziny, parawany i wiele innych. Zaprezentowane zostaną również elementy wyposażenia kuchni i łazienki, a także smart living: rozwiązania smart home, zamki elektroniczne, kompostowniki, nawilżacze, oczyszczacze powietrza, sprzęt muzyczny, głośniki, gramofony, kino domowe. Zakres tematyczny obejmuje również wykończenie wnętrz oraz usługi z tym związane.

Hotel na Targi Wnętrz w Poznaniu.

Odwiedzając Poznań w dniach 21-24 lutego, warto zawczasu zarezerwować nocleg w hotelu mieszczącym się w bliskiej odległości od Międzynarodowych Targów Poznańskich. To bowiem właśnie tam odbędą się Targi Wnętrz HOME DECOR. 

Szukając noclegu warto zwrócić uwagę nie tylko na lokalizację ale również na usługi, które oferuje hotel. Mieszczący się w historycznej dzielnicy Poznania, Hotel Korel oferuje swoim gościom pokoje standard, comfort, biznes, double oraz premium. 

Hotel funkcjonuje od 2013 roku, dbając o swoich gości, zapewniając im wyjątkowy nastrój i niezapomniany czas. Hotel kładzie nacisk na wszystkie aspekty funkcjonowania zarówno hotelu, jak i cieszącej się znakomitą opinią restauracji Karmell. 

Reasumując – doskonała lokalizacja, profesjonalna obsługa, pokoje dopasowane do potrzeb gości oraz znakomite jedzenie serwowane w hotelowej restauracji. Hotel Korel to doskonały wybór na odbywające się w Poznaniu Targi Wnętrz HOME DECOR.

Więcej wpisów: