Targi MEBLE POLSKA 2023

Spis treści

Targi MEBLE POLSKA 2023 największe kontraktacje meblowe w Europie Środkowo-Wschodniej.

W dniach 21-24.02.2023, na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, spotkają się wystawcy pragnący zaprezentować najnowsze propozycje rynkowe handlowcom z całego świata oraz zwiedzający, na których czeka możliwość zapoznania się z najnowszymi kolekcjami na nowy sezon, spotkania liderów rynku, a także zawarcia kontraktów. 

Lutowe targi to bez wątpienia największe biznesowe spotkanie branży meblarskiej w Europie Środkowo-Wschodniej. To również jedno z najskuteczniejszych narzędzi promocji eksportu polskiej produkcji meblowej. 

W czasie targów wystawcy będą mieli okazję do sprzedaży najnowszych kolekcji kupcom nie tylko z kraju. Warto zaznaczyć, że zeszłoroczną edycję tarów odwiedziło blisko 11,5 tysiąca osób z 71 krajów. 

Targi MEBLE POLSKA 2023 to zatem doskonała okazja do zaprezentowania swojej oferty.

Od mebli mieszkaniowych, po projektowanie i usługi, czyli dlaczego warto wziąć udział w targach MEBLE POLSKA 2023?

Odbywające się w Poznaniu targi meblowe mają charakter międzynarodowych kontraktacji i przeznaczone są wyłącznie dla branży. Czym się wyróżniają na tle innych targów o podobnej tematyce? Przede wszystkim szerokim zakresem tematycznym, który obejmuje: meble mieszkaniowe, meble stylizowane, meble rattanowe i wiklinowe, meble kuchenne, meble łazienkowe, meble ogrodowe i turystyczne, meble do pomieszczeń użyteczności publicznej, projektowanie, usługi, a także wydawnictwa branżowe. 

Warto nadmienić, że obok licznej grupy handlowców z Polski, do stolicy Wielkopolski przyjeżdżają również przedstawiciele liczących się grup zakupowych oraz sieci salonów meblowych z Europy. 

Nie zabraknie również hurtowych dystrybutorów mebli oraz sklepów internetowych spoza Europy. Na zwiedzających również czeka moc wrażeń. Jedną z dodatkowych atrakcji bowiem są organizowane w tym samym czasie targi HOME DECOR.

Hotel na targi MEBLE POLSKA 2023.

Poznań to miasto cieszące się niezwykłą popularnością. Zachęca piękną architekturą, w tym malowniczymi, przyciągającymi wzrok kamieniczkami, rozległymi parkami, obowiązkowym punktem każdej wycieczki – koziołkami oraz odbywającymi się w mieście Targami. Te wrześniowe będą wyjątkowo smacznego, ponieważ w trakcie ich trwania będzie można skosztować wielu niezwykłych, regionalnych potraw przygotowanych przez mistrzów w swoim fachu. Dbając o doznania smakowe, warto nie zapomnieć o reszcie. 

O komfort z pewnością zadba świadczący usługi na najwyższym poziomie hotel. Do takich bez wątpienia należy mieszczący się w urokliwej części miasta hotel Korel, który zachęca nie tylko przytulnymi pokojami ale również serwującą przepyszne dania restauracją Karmell

Wrzesień to doskonały czas na odwiedzenie stolicy Wielkopolski. Jesienna pogoda sprzyja zwiedzaniu miasta oraz długim spacerom. Z racji, że targi Smaki Regionów odbywają się weekend, warto wybrać się do Poznania z całą rodziną.

Więcej wpisów: