Targi Budma 2023

Spis treści

Targi Budma – najważniejsze dekarskie wydarzenie roku

W dniach 31.01 – 3.02 na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich spotkają się producenci i dystrybutorzy nowoczesnych technologii i materiałów budowlanych z przedstawicielami handlu, architektami, wykonawcami, a także inwestorami w Europie. 

Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury to jedno z najważniejszych wydarzeń w tej branży, podczas którego prezentowane są najnowsze oferty produktowe, technologiczne oraz usługowe. Nie zabraknie podczas tego wydarzenia wielu rynkowych premier, nowości, a także wydarzeń i szkoleń. 

Wydarzenie skierowane jest przede wszystkim do dekarzy, montażystów, architektów, inspektorów nadzoru budowlanego, organizacji rządowych i pozarządowych, a także inwestorów. 

W trakcie trwających 4 dni targów, będzie można poszerzyć swoją wiedzą oraz wymienić się doświadczeniami. Prezentacje produktów, pokazy i szkolenia oraz konkursy z nagrodami, czy to wszystko?

Innowacyjne produkty, technologie jutra, pokazy i szkolenia, czyli dlaczego warto odwiedzić Poznań w dniach 31.01 – 3.02?

Targi Budownictwa i Architektury to bez wątpienia jedno z najważniejszych wydarzeń w tej branży. Podczas 4 dni spędzonych na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich zaprezentowane zostaną między innymi rozwiązania i techniki ułatwiające prace w wielu sektorach. Ponadto, wiodący producenci zaprezentują swoje innowacyjne produkty. 

Uczestnicy targów będą mogli wziąć udział w pokazach i szkoleniach na żywo prowadzonych przez liderów branży. Ale to nie wszystko! Uczestnicy będą mogli odbyć rozmowy na temat zarówno bliższej, jak i dalszej przyszłości runku budowlanego, wykonawczego, a także dekarskiego. 

Na uwagą zasługuje również „pawilon dachowy”, na terenie którego będzie można poszerzyć swoją wiedzę na takie tematy jak: pokrycia dachowe, akcesoria dachowe, systemy izolacji dachowej, systemy odwodnienia, osprzęt dekarski, tarcia, konstrukcje drewniane, maszyny do obróbki blach, wyroby metalowe, a także elementy mocujące. 

Odwiedzając stolicę Wielkopolski w dniach 31.01 – 3.02 warto zawczasu zarezerwować miejsce w pełniącym usługi na najwyższym poziomie hotelu, a tym bez wątpienia jest mieszczący się w zabytkowej części miasta Hotel Korel.

Hotel na targi Budma 2023.

Przełom stycznia i lutego to doskonały czas na odwiedzenie stolicy Wielkopolski.

Czemu? Odbywające się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich Targi Budma to wydarzenie, którego nie mogą przegapić dekarze, blacharze oraz cieśle. 

Decydując się na podróż w dniach 31.01 – 3.02 do Poznania, warto zawczasu zarezerwować miejsce w znajdującym się w bliskiej odległości od Targów hotelu. Hotel Korel, poza doskonałą lokalizacją – 11 minut od Międzynarodowych Targów Poznańskich, Starego 

Miasta oraz Stadionu Miejskiego, a także 3 kilometry od autostrady A2 i Dworca PKP, wyróżnia się najwyższą dbałością oraz wysokim standardem obsługi i wyposażenia. Przytulnie urządzone pokoje o różnym standardzie sprawiają, że goście mogą zaznać komfortu oraz spokoju w samym sercu zapracowanego miasta.

Więcej wpisów: