Poznań Run Expo 2023

Spis treści

Poznań Run Expo 2023.

Poznań Run Expo to wydarzenie zarówno dla biegaczy pragnących dopiero rozpocząć swoją przygodę z bieganiem, jak i wszystkich miłośników aktywności fizycznej. 

Program wydarzenia skupia się bowiem zarówno na potrzebach początkujących, jak i profesjonalnych biegaczek i biegaczy. Poznań Run Expo odbędzie się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, rozpocznie się w piątek, 14 kwietnia i potrwa trzy dni. Wydarzenie od lat jest ściśle połączone z poznańskimi imprezami biegowymi. W tym roku będzie nieodłącznym elementem 15. Poznań Półmaraton, który wystartuje 16 kwietnia. 

W pawilonie znajdzie się między innymi strefa handlu, w której miłośnicy biegania znajdą ubrania i akcesoria, w tym sportowe buty, koszulki, getry, skarpetki, bidony, plecaki, odżywki, przekąski, suplementy i wiele innych.

 Ekspozycje to doskonała okazja do zapoznania się z najnowszymi kolekcjami sportowej odzieży. Ponadto, wystawcy w swojej ofercie będą posiadali nowoczesny sprzęt, który z pewnością zainteresuje miłośników sportu oraz książki poświęcone tematyce biegania.

Czas na biegową przygodę, czyli dlaczego warto wziąć udział w wydarzeniu?

Poznań Run Expo to wydarzenie, które poprzedza słynny półmaraton poznański. Odbywające się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich wydarzenie co roku przyciąga miłośniczki i miłośników biegania w każdym wieku. 

Poznań Run Expo przeznaczone jest bowiem zarówno do osób rozpoczynających dopiero swoją przygodę z bieganiem, jak i rodzin z dziećmi oraz wytrawnych biegaczy. Najnowsze kolekcje oraz szeroka oferta, którą prezentują wystawcy sprawiają, że nawet osoby nieinteresujące się na co dzień sportem, złapią przysłowiowego bakcyla. 

Ekspozycje wzbogacone zostaną ponadto inspirującymi spotkaniami ze sportowcami. Na zebranych czekać będą również okołosportowe aktywności. Nie od dziś wiadomo, ze sport to zdrowie. Odwiedzenie Poznań Run Expo to doskonały pierwszy krok ku rozpoczęciu swojej przygody z bieganiem. To również idealna okazja do spotkania i rozmowy z inspirującymi ludźmi, dla których bieganie jest nie tylko pasją ale również sposobem na życie.

Międzynarodowe Targi Poznańskie – serce stolicy Wielkopolski.

Poznań od blisko 100 lat jest targową stolicą Polski. A wszystko dzięki Międzynarodowym Targom Poznańskim, które są niekwestionowanym liderem wśród ośrodków targowych w Polsce oraz Europie Środkowo-Wschodniej. 

W samym centrum Poznania zlokalizowane są najnowocześniejsze, a także niezwykle profesjonalne tereny targowe o powierzchni 212,5 ha. Na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbywają się najważniejsze wydarzenia branżowe oraz nowości i premiery, dzięki którym stolicę Wielkopolski odwiedzają zarówno turyści, jak i osoby pragnące promować swój biznes. 

Niezwykle szeroka tematyka sprawia, że Międzynarodowe Targi Poznańskie odwiedzane są przez osoby, które pragną poszerzać swoją wiedzę.

 Odbywający się w kwietniu Run Expo Poznań to propozycja nie tylko dla miłośników sportu ale również osób pragnących zapoznać się z najnowszymi kolekcjami. Decydując się na udział w wydarzeniu, czy to Run Expo czy samym półmaratonie, warto zawczasu zaplanować swój wyjazd do Poznania oraz zarezerwować nocleg w hotelu, który mieści się w bliskiej odległości od Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Hotel na Run Expo Poznań.

Mieszczący się w urokliwej dzielnicy, jaką jest Wilda, Hotel Korel zapewnia swoim gościom usługi na najwyższym poziomie. Do dyspozycji gości są pokoje o różnym standardzie: standard, comfort, biznes, double oraz premium. 

Co więcej, przylegająca do hotelu restauracja Karmell oferuje swoim gościom zarówno lokalne, jak i uwielbiane i znane wszystkim potrawy. To, co wyróżnia hotel Korel na tle innych miejsc o podobnym standardzie, jest bez wątpienia lokalizacja. Hotel Korel mieści się przy ulicy 28 Czerwca 1956 i otoczony jest urokliwymi kamienicami i zabytkowymi fabrykami. Znajduje się zaledwie 11 minut od Międzynarodowych Targów Poznańskich, Starego Miasta oraz Stadionu Miejskiego – najważniejszym punktów miasta. 

Doskonała lokalizacja hotelu sprawia, że jest idealnym wyborem zarówno na wyjazdy w celach służbowych, jak i turystycznych.

Więcej wpisów: