Luksus – hotel Korel Poznań.

Spis treści

Luksus nie tylko dla wybranych – hotel Korel Poznań.

Wybór odpowiedniego hotelu to nie lada wyzwanie. Na wstępie warto odpowiedzieć sobie na kilka pytań.

Po pierwsze – czy lokalizacja hotelu jest dla nas istotna? 

Po drugie – jakiej klasy pokoje nas interesują? 

Po trzecie – jakich dodatkowych usług oczekujemy od hotelu? 

Luksusowy, czyli wysokiej jakości, kosztowny, wytworny i wygodny, to pojęcie, którym często określa się miejsca oraz usługi jedynie dla wybranych grup. Tymczasem, luksusowy nie oznacza, że nie może pozwolić sobie na niego każdy. Świadczący usługi na najwyższym poziomie hotel Korel oferuje pokoje standard, comfort, double, biznes oraz premium. Przyjrzyjmy się dwóm ostatnim. 

Co sprawia, że dzięki nim hotel postrzegany jest jako „luksusowy”? Zacznijmy od miejsca. Luksusowy hotel Poznań charakteryzuje zazwyczaj bliskość takich miejsc jak lotnisko, dworzec czy centrum miasta. Zlokalizowany w zabytkowej dzielnicy Poznania hotel Korel, z pewnością wpisuje się w ten standard. Bliskość takich obiektów jak Międzynarodowe Targi oraz Stare Miasto sprawiają, ze hotel jest jednym z częściej wybieranych przez osoby odwiedzające stolicę Wielkopolski, w tym biznesmenów.

Pokoje biznesowe – elegancja i komfort.

Nie jest tajemnicą, że wyjazdy służbowe wiążą się z rezerwacją odpowiedniego zakwaterowania. Po intensywny dniu, goście pragną zrelaksować się i poczuć jak w domu. Nierzadko jednakże, powrót do hotelu nie oznacza końca pracy. Warto zatem postawić na pokój biznesowy, często będący studiem z wydzielonym miejscem do pracy i dostępem do szybkiego Internetu. 

Hotel Korel oferuje swoim biznesowym gościom pokoje z doskonale zaplanowanymi i oddzielonymi od siebie strefami dzienną, do pracy oraz do odpoczynku. Wygodne pokoje biznesowe z podwójnym łóżkiem, pozwalają w pełni wykorzystać potencjał przestrzeni i zachować zdrowy balans pomiędzy pracą a odpoczynkiem. Co jeszcze powinno charakteryzować pokoje biznesowe? Przede wszystkim elegancja i komfort. Istotna bowiem jest nie tylko dobrze zaplanowana przestrzeń ale również gustowny wystrój.

Pokoje premium – czym się wyróżniają?

Pokoje premium charakteryzuje przede wszystkimi duża przestrzeń. Nierzadko, podobnie jak w hotelu Korel jest to elegancki pokój z dodatkową przestrzenią i aneksem kuchennym. Ponadto, pokój powinien być w cichej części hotelu, najlepiej na najwyższym piętrze, w przypadku hotelu Korel jest to 4 piętro, na które prowadzi wygodna winda. Na pokój premium składa się szereg wygód, między innymi część wypoczynkowa oraz wysokiej klasy płaski telewizor. Doskonale powinny się w nim czuć zarówno rodziny z dziećmi, jak i osoby podróżujące służbowo. A wszystko dzięki wydzielonemu miejscu do pracy oraz dużej strefie wypoczynkowej z rozkładaną sofą.

Luksusowy hotel Poznań to propozycja zarówno dla osób odwiedzających stolicę Wielkopolski w celach służbowych, jak i rodzin z dziećmi pragnących poznać turystyczną stronę miasta. Mieszczący się w zabytkowej dzielnicy Poznania hotel Korel urzeka innowacyjnymi rozwiązaniami oraz eleganckim wystrojem.

Więcej wpisów: