Kalendarium wydarzeń na Międzynarodowych Targach Poznańskich październik

Spis treści

W październiku, na jednym z największych biznesowo-rozrywkowych centrów w Poznaniu, odbędzie się wiele spotkań i targów, które przyciągną ogólnokrajowe koncerny, przedsiębiorców oraz osoby zainteresowane danymi produktami. W celu zarezerwowania komfortowego noclegu na czas targów wraz z homeoffice, wygodnym miejscem do odpoczynku oraz restauracją, polecamy nasz hotel, znajdujący się w dogodnym połączeniu drogowym z targami. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.

Wydarzenia rozrywkowe odbywające się na MTP w październiku:

– 02-04 – Smaki Regionów 2021 – jeden z najpopularniejszych festiwali skupiających się na jedzeniu, to świetna okazja dla osoby, które pragną odwiedzić Poznań i przy okazji spróbować lokalnych przysmaków z całej Polski. Na festiwalu można zakupić zdrową i ekologiczną lokalną żywność oraz wystawić swoje produkty.
– 22-24 – Poznań Game Arena – PGA to jedno z największych w Polsce oraz w Europie wydarzeń poświęconych grom komputerowym, spotkaniom z twórcami i projektantami gier, oraz organizacją turniejów e-sportowych. W strefie biznesowej profesjonaliści będą organizować warsztaty i konferencje, które przydadzą się każdej osoby stawiającej kroki w branży gier komputerowych.

Wydarzenia biznesowe i targi w październiku:

– 03-02 – Jesienny Targ Ogrodniczy 2021 – okazja do zakupienia oraz wystawienia elementów dekoracyjnych, narzędzi, sadzonek, oraz produktów regionalnych. Wydarzenie jest całkowicie bezpłatne.
– 11-12 – Konferencja Local Trends – forum wymiany doświadczeń i rozwijania innowacyjnych w przestrzeni publicznej trendów, które pozwolą młodym i bardziej doświadczonym przedsiębiorcom nawiązać kontakty i wyrazić swoje zdanie na temat wdrażania nowych trendów.’
– 15-17 – Poznań Sport EXPO – To sportowe wydarzenie pozwala zapoznać się z najnowszymi kolekcjami odzieży, obuwia i akcesoriów dla sportowców. Wystawcy oferują szeroką ofertę suplementów diety, sprzętu sportowego czy odżywek, a także książki poświęcone tematyce biegania, czy też zdrowego odżywiania.
– 22-24 – Targi optyczne OPTYKA – organizowane w celu skupienia branży optycznej oraz zaprezentowania najnowszych produktów, zorganizowania konferencji, czy też warsztatów pozwalających na rozwój biznesu kierowanego w branży optycznej.

Więcej wpisów: