Co wyróżnia dobry hotel w Poznaniu?

Spis treści

Poznań jest jednym z najpiękniejszych Polskich miast, które wyróżnia wiele pięknych zabytków, dobrze rozplanowana infrastruktura miejska, rozwijające się miejsca pracy, licznie organizowane konferencje biznesowe, dogodne połączenia komunikacyjne i wiele ciekawych miejsc do odwiedzenia. W stolicy Wielkopolski znajduje się również wiele hoteli i miejsc do noclegu, dzięki którym odpoczną Państwo po intensywnym dniu zwiedzania lub pracy. Co jednak wyróżnia dobry hotel w Poznaniu i dlaczego Hotel Korel spełnia te wymagania?

Lokalizacja hotelu

Nikt nie lubi spędzać znaczącej części swojego wyjazdu na długim dojeżdżaniu do kluczowych miejsc miasta lub irytacji spowodowanej gwarem miejskim. Zdaniem wielu osób, najbardziej odpowiednią lokalizacją hotelu, jest położenie blisko centrum, lecz nie w jego bezpośrednim sercu, co pozwala na poczucie klimatu miasta oraz uniknięcie zgiełku miejskiego. Istotne jest również połączenie komunikacyjne – wielu z nas podróżuje bez auta, dlatego przemieszczając się po Poznaniu wybieramy głównie tramwaje lub autobusy. Wiele osób zwraca również uwagę na otoczenie hotelu – to czy w jego sąsiedztwie znajdują się ciekawe bary, restauracje, muzea, czy ładne miejsca do odwiedzenia.

Hotel Korel położony jest w zabytkowej dzielnicy Wilda, w otoczeniu zabytkowych kamienic, starych fabryk, ciekawych restauracji i barów, oraz blisko ścieżki rowerowej „Wartostrada”. Obok hotelu znajduje się wiele przystanków tramwajowych i autobusowych, ponadto wygodnie dojadą Państwo autem do lotniska, dworca kolejowego i centrum. Zapewniamy ciszę i unikalny Poznański klimat.

Opinie

Najlepszym sposobem na sprawdzenie miejsca hotelowego jest przeczytanie jego opinii w Internecie. Na przestrzeni lat stworzono wiele serwisów, na których można przeczytać opinie odwiedzających. Wszystkie te strony pozwolą nam zweryfikować udogodnienia oferowane przez hotel i sprawdzić, czy nocleg spełnia nasze wymagania. Sprawdzone opinie najczęściej znajdziemy na Google Maps, Booking, profilach hotelu na portalach społecznościowych i stronach przeznaczonych do recenzowania wszelakich miejsc (np. Tripadvisor). Pamiętajmy jednak, aby weryfikować i porównywać opinie na portalach.

Hotel Korel obecnie posiada większość pozytywnych opinii na Google Maps (4,2 gwiazdki na 5 możliwych), ocenę 8,6/10 na serwisie Booking.com, oraz 4,3/5 na naszym profilu na Facebooku. Hotel oceniło łącznie prawie 1000 odwiedzających i zdecydowana większość oceniła pobyt jako komfortowy, wygodny i warty swojej ceny.

Cena

Badanie przeprowadzone przez IQS wykazało, że największą uwagę odwiedzających przyciąga cena hotelu. Oczywiście ważnymi aspektami są dla nas również lokalizacja i komfort, jednak przy wyborze hotelu w prawie 50% kierujemy się jego ceną, aniżeli położeniem, udogodnieniami, czy rekomendacjami. Dobry hotel podchodzi uczciwie, jeśli chodzi o stosunek ceny co do jakości.

Hotel Korel oferuje zniżki, pokoje dopasowane do potrzeb i wydatków odwiedzających (np. dla studentów, rodzin, osób podróżujących biznesowo) i profesjonalną obsługę gotową spełnić Państwa oczekiwania. Zachęcamy do przejrzenia naszej strony Internetowej i dostępnej oferty.

Więcej wpisów: